Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 9, 2022 14:51

God of War Ragnarok Üzücü Bir Şekilde Ertelendi

God of War Ragnarok Üzücü Bir Şekilde Ertelendi

Son zamanların en beklenen oyunlarından olan God of War Ragnarok, daha çıkış tarihi belli olmadan ertelenme sürecine girdi. İşte detaylar.

Uzun yıllardır geliştirilme durumunda olan God of War Ragnarok, şirket tarafından büyük uğraşlar ile yapılmaya devam ediyor. Oyunun çıkış tarihinin ne zaman olacağı da bilinmiyordu. Ancak güvenilir kaynaklar, oyunun henüz çıkmadan ertelendiğini iddia etti. Bu duruma oyuncular çok üzüldü.

PlayStation Fanları Üzgün! God of War Ragnarok Ertelendi

Sektörün güvenli kaynaklarından gelen bilgilere göre oyun normalde yaz aylarının sonunda tanıtılacaktı. Ancak yeni bilgiler bu durumun imkansız olduğunu gösteriyor. Söylentilere göre oyun, geliştirilme sürecinde bir takım sıkıntılar ile karşı karşıya kalmış durumda. Bu sebepten oyunun 2023 yılına kadar ertelendiği söyleniyor.

Normalde oyunun 30 Eylül gibi bir tarihte çıkış yapacağı ima edilmişti. Ancak daha sonra bu durum bir sızıntı ile geçersiz kılındı. Yeni bir bilgi oyunun 31 Aralık’tan önce duyurulacağını öne atmıştı. Bu yeni gelişme ile bu ertelemenin doğru olduğunu anlayabiliriz. Oyunun en geç 2023 yılının ortalarına kadar çıkış yapacağını düşünüyoruz.

God of War Ragnarok

Görünüşe göre oyunun yapımcısının Ragnarok serisinin piyasaya sorunsuz ve mükemmel bir şekilde çıkış yapmasını istiyor. Oyunu erkenden piyasaya sürüp itibarını zedelemek istemeyen şirket, sorunları çözüp oyunun gelişimine odaklanmaya devam edecektir. Böylece oyun önümüzdeki yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde piyasaya sürülecek. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.