Akıllı Telefon Haziran 6, 2022 18:38

Huawei Türkiye Yeni Ürünler İçin Tarih Verdi!

Huawei Türkiye Yeni Ürünler İçin Tarih Verdi!

Huawei Türkiye, 26 Haziran’daki etkinlikte yeni ürünler duyuracağını açıkladı. Bu ürünler arasında katlanabilir bir telefon yer alıyor.

Huawei Türkiye, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yeni ürünler için tarih verdi. Huawei’in yaptığı paylaşımda etkinliğin 23 Haziran tarihinde gerçekleşeceği belirtiliyor. Paylaşım ayrıca Çinli şirketin görücüye çıkaracağı ürünler hakkında da ipucu veriyor.

Huawei Türkiye Yeni Ürünler Duyurmaya Hazırlanıyor

Bu ürünler arasında katlanabilir bir telefon dikkat çekiyor. Huawei’in mevcut ürün yelpazesine bakıldığında bu telefon Huawei Mate Xs 2 olabilir. Snapdragon 888 4G işlemcisinden güç alan telefonda 6.5 inç büyüklüğünde 120Hz OLED dış ekran bulunuyor. 66 watt hızlı şarj destekli 4.600 mAh pille gelen telefonun arkasında 50 megapiksel ana, 8 megapiksel telefoto ve 13 megapiksel ultra geniş açılı sensörden oluşan üç kamera yer alıyor.

Huawei etkinlik kapsamında bir de kablosuz bir kulaklık duyuracak. Bu kulaklığın uzun bir süredir Türkiye’de satılmakta olan Huawei FreeBuds Pro’nun devam modeli olduğu tahmin ediliyor. Huawei’in İstanbul’daki etkinlikte tanıtılacağı bir diğer ürün ise MateBook serisi yeni bir bilgisayar çözümü olacak.

Huawei Türkiye yaklaşık üç hafta sonra gerçekleşecek etkinliğe kadar ürünler hakkında daha fazla ayrıntı açıklamasını bekliyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.