Mobil Haziran 6, 2022 11:51

Huawei Enjoy 50 Geliyor! Hem de Çok Uygun Fiyatıyla

Huawei Enjoy 50 Geliyor! Hem de Çok Uygun Fiyatıyla

Ülkemizin en sevilen markası bugün yeni bir telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. İşte Huawei Enjoy 50 ismiyle gelecek telefonun tüm detayları.

Huawei bugün sürpriz bir duyuruyla yeni bir giriş seviyesi akıllı telefonunu duyuracağını açıkladı. Kayıtlara Huawei Enjoy 50 ismiyle geçen bu yeni giriş seviyesi akıllı telefon şirket tarafından bugün duyurulacak. İşte telefonun tüm özellikleri ve tanıtım saati.

Huawei Enjoy 50 Bugün Geliyor! 

Türkiye saatiyle bugün 13:30 saatinde tanıtılması beklenen Enjoy 50, giriş seviyesine yerleştirilecek. Buna ek olarak Huawei Freebuds 5i isimli uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık da aynı etkinlikte tanıtılacak. Enjoy 50 ve Freebuds 5i’nin teknik özellikleri ve ayrıntılarıyla ilgili olarak şirket hiçbir şey paylaşmadı ancak daha önce aktarılan bilgiler mevcut.

Daha önce aktarılan bilgilere göre Enjoy 50, 6.75 inç büyüklüğünde damla çentikli IPS LCD panel taşıyacak. Yüksek görüntü kalitesi sunması beklenen akıllı telefona HiSilicon’un Kirin 720 yonga seti eşlik edecek. Akıllı telefon pil kısmında 6.000 mAh kapasiteli bir batarya taşıyacak. 22.5W hızlı şarj desteği de pil sistemine yardımcı olacak. Telefonun USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edileceği bildirildi.

Huawei Enjoy 50

Akıllı telefon optik kısımda üçlü kamera sistemi taşıyacak. İşletim sistemi kısmında ise şirketin kendi HarmonyOS 2.0 işletim sistemi yer alacak. Akıllı telefon beyaz, mavi ve siyah renk seçenekleri ile gelecek. Akıllı telefonun giriş seviyesinde yer alacağını bildiğimize göre oldukça uygun bir fiyattan tanıtılacağını düşünüyoruz. Telefon tanıtılır tanıtılmaz resmi özelliklerini ve fiyatını sizlere aktaracağız. Takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.