Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 5, 2022 12:55

Xiaomi Klima İşine Girdi! Fiyatı Uygun!

Xiaomi Klima İşine Girdi! Fiyatı Uygun!

Teknoloji devi Xiaomi ürün gamını genişletiyor. Xiaomi klima işinde rakiplerine karşı fiyat açısından büyük bir avantaja sahip olacak.

Telefonları ile bildiğimiz Xiaomi, farklı alanlarda da bildiğiniz gibi faaliyet gösteriyor. Bu sefer Xiaomi klima işine girdi. Çinli teknoloji devi geniş bir sıcaklık aralığında ultra hızlı soğutma ve ısıtmayı destekleyen en yeni Xiaomi Giant Power Saving Pro 1.5HP klima modeli ile karşımıza çıktı. 375 dolar fiyat etiketine sahip olan bu klima sunduğu özellikler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Xiaomi Giant Power Saving Pro 1.5HP soğutma ve ısıtma sırasıyla 30 ve 60 saniyede gerçekleştiriliyor. Klima, -32 ila 60 derece arasındaki bir dış ortam sıcaklığında çalışabiliyor. Xiaomi Giant Power Saving Pro 1.5HP klima, 20 metrekareye kadar olan odalar için uygun görünüyor. Ayrıca önceki modellere göre daha fazla enerji tasarrufu sunması ile de ön polana çıkıyor..

Xiaomi’nin yeni kliması, soğutma ve ısıtma için kendinden uyarlamalı yük tahmin teknolojisi ile donatılıyor. Kompresör yüksek hızda çalışabiliyor. Çapraz akışlı fan ile birlikte yüksek ısı değişim verimliliği, hızlı soğutma ve ısıtma sağlıyor. Bu klimanın sistemde dolaşan havanın hacmi 680 m3 / saate ulaşabilir.

Xiaomi klima

Xiaomi kliması ile dikkat çekiyor

Xiaomi Giant Power Saving Pro 1.5HP, Mijia nemlendirici ve diğer Xiaomi akıllı ev cihazlarıyla eşleştirilebiliyor. Ayrıca Xiao AI ses kontrolünü de destekliyor. Xiaomi’nin diğer akıllı ev ürünleri ile tam uyumlu bir şekilde çalışan bu klimanın ilk olarak Çin’de satışa sunulacağını belirtelim. Türkiye pazarına ise bakalım bu ürün gelecek mi?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.