Akıllı Telefon Haziran 5, 2022 8:53

Redmi Note 10S MIUI 13 Güncellemesi İçin Tarih Verildi!

Redmi Note 10S MIUI 13 Güncellemesi İçin Tarih Verildi!

Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesi ilk etapta sancılı bir şekilde başladı. Fakat görünüşe bakılırsa güncellemede kararlılık sağlanmak üzere.

Redmi’nin en popüler telefonlarından biri olan Redmi Note 10S için MIUI 13 güncellemesi bir süre yayınlandı. İlk etapta sınırlı sayıda (Mi pilot) kullanıcı için yayınlanan güncelleme beraberinde çok sorun getirdi. Akıllı telefonların günlük kullanım performansını sekteye uğratan güncelleme apar topar durduruldu. Neyse ki güncellemesinin sınırlı sayıda kişi için yayınlanması daha geniş kitlelerin bu sorunlardan etkilenmesini önledi.

Redmi Note 10S MIUI 13 Güncellemesi Yakında Başlayacak

Xiaomiui sitesinde yer alan habere göre Xiaomi, V13.0.6.0.SKLMIXM  yapım numarasına sahip yeni bir MIUI güncellemesi hazırlıyor ve çok yakında kullanıma sunulacak. Siteye göre bu güncelleme en geç haziran sonuna kadar dağıtıma çıkmış olacak.

Redmi Note 10S, Android 11 tabanlı MIUI 12.5 sürümüyle çıkış yaptı. Telefon şu ana kadar henüz büyük bir Android ya da MIUI güncellemesi almış değil. Android 12 tabanlı MIUI 13, Note 10S kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği ilk büyük güncelleme.

Güncelleme haziran ayı içerisinde dağıtıldığında yine ilk olarak Mi pilot kullanıcıları için yayına alınacak. Xiaomi güncellemenin kararlılık düzeyine göre yeni sürümü daha geniş kitlelere aktaracak. Temennimiz bu defa herhangi bir sorun yaşanmaması yönünde.

Redmi Note 10S halihazırda ülkemizde 64GB ve 128GB depolama seçenekleriyle satışa devam ediyor. Her iki modelde de 6GB RAM yer alıyor. Telefonun fiyatına gelince, ilginç bir şekilde iki bellek seçeneği de en düŞük 4.700 TL seviyesinden satılmakta.

POCO F4 Sızdırıldı, İşte Merakla Beklenen Telefonun Özellikleri

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.