Haziran 4, 2022 10:19

TOGG Phone Mu Geliyor? Yerli ve Milli!

TOGG Phone Mu Geliyor? Yerli ve Milli!

Yerli ve milli elektrikli otomobil üreticisi TOGG’dan beklemediğiniz bir ürün gelebilir. TOGG Phone otomobilden önce tanıtılabilir.

Elektrikli otomobil sektöründe Türkiye ben de varım demiş ve TOGG’u ilk defa o zaman duymuştuk. Dünya çapında beğeni toplayan TOGG otomobilleri henüz yollarda göremedik. Önümüzdeki yıllarda satışlarına başlanacak olan bu elektrikli otomobillerden önce yeni bir ürünün geleceği müjdelenedi. TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, yerli elektrikli otomobilden önce TOGG adını taşıyan akıllı bir ürün tanıtacaklarını açıkladı. Akıllı ürün deyince akıllara ilk olarak TOGG Phone geliyor.

Telefon üretiminde yerli markalarımız ile pek faaliyet gösteremediğimiz ortada. Ancak bunu TOGG değiştirebilir. Yapılacak olan doğru stratejiler ve fiyat konusunda uygun bir politikanın izlenmesi doğrultusunda yerli ve milli telefon ülkemizdeki telefon pazarını domine edecek seviyeye gelebilir. Bizim Çin’den ne farkımız var ki?

TOOG CEO’su Gürcan Karakaş konu ile ilgili olarak; “Teknoloji avantajını sağlayacak, iş modeli avantajı sağlayacak startup’lar arıyoruz. Oyunlaştırma, büyük veri, siber güvenlik, blok zinciriyle ilgili her türlü bulut bilişiminin, hizmet sektörüyle birleştiği noktalarda bizim startup’lara ihtiyacımız var. Şu ana kadar 236 startup’la görüştük. 30’dan fazlasıyla deneme çalışmaları yaptık.15’in üzerinde startup’la ise şimdiden el sıkıştık. Çok büyük ihtimalle akıllı cihazımızı piyasaya sürmeden önce kendimiz, farklı bir hizmetle sizlerin huzuruna çıkıyor olacağız” dedi.

TOGG Phone

TOGG Phone

Tabii bu ürün bir telefon da olmayabilir. TOGG otomobil için farklı bir aksesuar da olabilir. Şimdilik bu açıklamaların neye gebe olduğunu net bir şekilde söylemek çok yanlış olur.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.