Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 4, 2022 18:56

Resident Evil 4 Remake Duyuruldu! Efsane Geliyor

Resident Evil 4 Remake Duyuruldu! Efsane Geliyor

Bir zamanların efsanesi Resident Evil 4, remake versiyonu ile yeniden piyasaya sürülecek. Oyunseverler bu gelişmeye bayılacak. İşte detaylar.

Resident Evil hayranlarının yıllar boyunca kutlayacak çok şeyi oldu. Geçtiğimiz yıllarda çıkan Biohazard ve Village, oyunun film serisini benzersiz yollarla korku oyunu sektörüne geri getirdi. Şimdi ise şirketin hedeflediği yeni bir oyun var. Çıktığı zamanda büyük bir yankı oluşturulan Resident Evil 4, remake versiyonuyla yani yeniden yapıma girerek günümüz grafikleri ile tekrardan çıkış yapacak.

Yeni Resident Evil 4 Fragmanı Yayınlandı!

İkonik serinin dördüncü oyunu Resident Evil 4, CAPCOM’un yayınladığı bir fragman ile tekrardan hayata dönüyor. Hem de bu dönüş Village düzeyinde bir grafiklerle olacak. Bu oyun normalde 2005 yılında sektöre çıkış yapmıştı. Çıktığı zamanda oyun, oyuncular arasında çok büyük bir heyecana sebep olmuştu. Satış rekorları ile oyun birçok kişinin ilgisini çekmişti.

Şimdi ise yeni Resident Evil 4, yeniden düzenlenen oynanış, mekanik ve hikaye elementleri ile 24 Mart 2023 tarihinde remake versiyonu ile tekrardan çıkış yapacak. Bu oyunun PlayStation 5, Xbox Series ve PC için yayımlanacağı aktarıldı.

Şirketin yayınladığı fragman ile Resident Evil atmosferinin kasvetli havası günümüz grafikleriyle birleşerek bir görsel şölen yaratacak. CAPCOM’un geliştiriciliğini üstlendiği bu oyun için şimdiden büyük heyecan mevcut. Oyunun çıktığı vakitte yeniden satış rekorları kırmasını bekliyoruz. Yeni oyunun fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.