Akıllı Saat Haziran 4, 2022 12:20

HAYLOU RS4 Plus inceleme! Sanki Apple Watch

HAYLOU RS4 Plus inceleme! Sanki Apple Watch

Çin’den gelen ve Apple Watch benzerliği ile öne çıkan ama ondan daha fazla özellik sunan HAYLOU RS4 Plus inceleme ile sizlerleyiz…

Akıllı saatler hayatımızın en önemli parçalarından birisi olmaya başladı. Zira yaşanan pandemi sonrasında birçok kişinin sağlığını akıllı saatlerden takip ettiklerini gördük. Akıllı saatleri ikiye ayırabiliriz. Cep telefonu üzerinden görüşme yapılabilenler ve görüşme yapılamayanlar diye. Bugün incelemesini yapacağımız HAYLOU RS4 Plus ise sesli görüşme yapılamayan saatlerden birisi. Bu noktada sesli görüşme ihtiyacınız yoksa; ki birçok insan bu özelliği (bende dahil) kullanmıyor, kesinlikle bu ürünü tercih edebilirsiniz. Çinli markanın yeni ürünü HAYLOU RS4 Plus inceleme videosu ile farklı bir ürüne merhaba diyeceksiniz.

Açıkçası ürüne ilk baktığınızda hem tasarım olarak hem de yazılım desteği olarak Apple Watch‘a ciddi anlamda benzediğini görebilirsiniz. HAYLOU firmasının Türkiye pazarına olan ilgisi sonrasında marka resmi olarak Türkiye’de kullanıcıları ile buluşur mu? Bunu zaman içinde göreceğiz ama böyle inovatif markaların ülkemiz pazarında daha fazla yer alması gerektiğine de inanıyoruz.

HAYLOU RS4 Plus özellik tarafında da dolu dolu bir akıllı saat. 1,78 inç boyutunda Retina AMOLED ekran var. 368×448 piksel gibi yüksek bir çözünürlük ile gelen akıllı saatin bu noktada mükemmel bir ekran deneyimi sunduğunu söyleyebiliriz. 105 Adet spor modu ile birlikte yine 100’den fazla özelleştirilebilir saat kadranı da bizlere sunuluyor. Saatin en güzel özelliklerinden birisi ise deri sıcaklığı ölçebilmesi. IP68 sertifikasına da sahip olan akıllı saatin 60Hz ekran tazeleme hızı olduğunun da altını unutmadan çizelim. Pil tarafında ise 10 günlük kullanım bizlere sunuluyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizler için hazırladığımız incelemeyi birlikte izleyelim. Videonun açıklama kısmında ürünün satış linkini de bulabilirsiniz. Bu arada 8 Haziran ve 9 Haziran tarihlerinde bu üründe ciddi bir indirim olacak. Bunun da müjdesini verelim. At sepete bekle diyoruz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.