Akıllı Telefon Haziran 3, 2022 10:22

Pixel 7 Pro Canlı Görüntüleri Sızdırıldı! İyi mi Kötü mü Karar Veremedik!

Pixel 7 Pro Canlı Görüntüleri Sızdırıldı! İyi mi Kötü mü Karar Veremedik!

Google Pixel 7 serisini bekleyenleri buraya alalım. Pixel 7’nin ardından bu defa Pixel 7 Pro modelinin canlı görselleri sızdırıldı.

Google, mayıs ayında gerçekleştirdiği Google I/O etkinliğinde bir sonraki Pixel telefonların tasarım detaylarını açığa çıkardı. Her iki telefon, Pixel 6 serisinde benimsenen yatay kamera şeridini kullanmaya devam edecek. Fakat Google bu şerit üzerine konumlandırılan sensörlerü daha belirgin hale getiriyor. Bir süreden beridir Pixel 7 serisinin bu defa canlı görüntüleri sızdırılıyor. Önce Pixel 7 şimdi de Pixel 7 Pro modelinin görüntülerine bakıyoruz.

Google Pixel 7 Pro Sızdırıldı!

Pixel 7 Pro’da Pixel 7’ye kıyasla fazladan bir kamera kullanılacak. Bu muhtemelen telefoto kamera olacak. Görüntüler daha önce bahsettiğimiz belirgin kamera sensörlerini doğruluyor. Görüntüler ayrıca Pixel 7 Pro’nun tıpkı öncülü gibi kavisli bir ekrana sahip olacağını onaylıyor. Pixel 6 Pro’daki 6.71 inç büyüklüğündeki 2K 120Hz LTPO AMOLED ekranın aynısını Pixel 7 Pro’da göreceğimizi düşünüyoruz.

Google, Pixel 7’de Samsung üretimi AMOLED ekran kullanmayı sürdürecek. Kısa süre önce kaynak kodlarında yer alan bazı verilere göre Pixel 7’de 90 Hz‘de çalışan 2400 x 1800 piksel çözünürlüğünde bir ekran kullanılacak. Bu ekran muhtemelen 6.3 inç ya da 6.4 inç büyüklüğünde olacak.

Golgle, Pixel 7 serisini sonbaharda duyuracak. Android 13 sürümüyle çıkış yapacak telefonlar ikinci nesil Tensor işlemciden güç alacaklar. Telefonların odak noktası olan kamera özelliklerinin ise Pixel 6 serisiyle büyük ölçüde aynı olması bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.