Haziran 3, 2022 18:50

Marvel’s Spider-Man Remastered PC’ye Geliyor! İşte Tarihi

Marvel’s Spider-Man Remastered PC’ye Geliyor! İşte Tarihi

Uzun zamandır düşünülen hayal gerçek oldu. Marvel’s Spider-Man, remastered olarak yeniden çıkış yapacak. İşte oyunun çıkış tarihi.

Nixxes Software ve Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man Remastered, geçtiğimiz vakitlerde PS5 için duyurulacağı aktarılmıştı. Ancak oyun PS5 için sınırlı kalmayacak. Yapılan açıklamalara göre oyun, PC için de gelecek. Oyunun çıkış tarihi de belli.

Marvel’s Spider-Man 12 Ağustos’ta PC’ye Geliyor!

Marvel’s Spider-Man 2018’de piyasaya sürülmüştü ve DLC’leri ile büyük bir ilgi görmüştü. Şimdi ise oyun, remastered olarak yeniden piyasaya sürülecek. Daha önceden bu oyunun yalnızca PS5’e geleceği söylenmişti. Ancak son açıklamalar durumun tersini gösteriyor. 2 Haziran’da gerçekleşen State of Play etkinliğinde yapılan duyurulara göre oyun, 12 Ağustos’ta Steam ve Epic Games üzerinde satışa sunulacak.

Bu oyuna ek olarak diğer Spider-Man oyunu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in 2022’nin sonbahar aylarında yayımlanacağı da belirtildi. Böylece yılımızda PC’ler için 2 adet Spider-Man oyunu göreceğiz.

New York şehrinin geçişleri, Spider-Man’in çeşitli kostümleri, hikaye görevleri ve ayrıca yukarıda bahsedilen Miles Morales genişlemesi, Marvel fanlarını oldukça sevindirecek.. Yine de Miles Morales’in kampanyasının hayranları biraz beklemek zorunda kalacak. Remastered olan ana oyun ise 12 Ağustos’ta çıkacak.

Sistem gereksinimleri açısından oyunların  bir nebze daha yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyacı olabileceğini söyleyebiliriz. RTX ve son RX 6000 serisi kartlarla bu oyunlar pürüzsüz şekilde oynanabilir olmalı. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.