Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 3, 2022 17:22

Galaxy Watch 5 Classic Bekleyenlere Kötü Haber

Galaxy Watch 5 Classic Bekleyenlere Kötü Haber

Samsung’un yeni akıllı saatini bekleyenler üzülecek. Samsung, Galaxy Watch 5 Classic modelinin gelmeyeceğini resmi olarak açıkladı.

Samsung’un uzun bir süredir üzerinde çalıştığı akıllı saatleri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Firmanın bu süreçte Galaxy Watch 5 serisi ile karşımıza çıkması bekleniyordu. Bu serinin Pro ve ana modellere ek olarak Galaxy Watch 5 Classic modelinin olup olmayacağı merak konusuydu.

Yakın zamanda ortaya çıkan bir söylenti, Güney Koreli firmanın döner çerçeveli bir model piyasaya sürmeyeceğini bile söylüyordu. Şimdi şirket yeni bir Galaxy Watch4 One UI 4.5 beta sürümü yayınladı. Samsung Health uygulaması için beta güncellemesi, Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro adlarını ortaya koyuyor. Ancak bu uygulamada Classic modelin esamesi bile okunmuyor.

Söylentilere göre Galaxy Watch 5 Pro, ekran ve titanyum gövde için safir cam korumaya sahip olacak. Ana modelde ise daha standart malzemeler kullanılacak. Fiyatı da buna göre uygun olacak. Ayrıca Pro modelin daha büyük bir batarya ile gelmesi bekleniyor.

Galaxy Watch 5 Classic

Galaxy Watch 5 Classic

2022’nin 3. çeyreğinde Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modellerini tanıtacak olan Samsung, bu etkinlikte yeni akıllı saatlerini de tanıtacak. Etkinlik sonrası satışa sunulacak olan saatlerin fiyatları hakkında şimdilik bilgi yok. Muhtemelen bu modeller 300 dolar bandında olacak ve sağlık özellikleri ile ön plana çıkacak. Bakalım fiyat konusunda Samsung nasıl bir politika izleyecek?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.