Haziran 2, 2022 9:43

Türk Telekom İnternet Fiyatları Zamlandı – 2022

Türk Telekom İnternet Fiyatları Zamlandı – 2022

Türkiye bugüne yine bir zam haberi ile uyandı. Türk Telekom İnternet fiyatları bugünden itibaren geçerli olmak üzere ciddi bir zam aldı.

Türkiye’de gıdadan yakıta, giyimden teknolojiye kadar her gün zam gelmeye devam ediyor. Teknolojik ürünlerin fiyatlarının fırlamasından sonra bugün bir zam haberi de internet paketlerine geldi. Türk Telekom internet fiyatları bugünden geçerli olmak üzere zam aldı. 2022 yılında 16 Mbps gibi oldukça düşük bir baz paket sunan Türk Telekom bu paketine tam 24 TL birden zam yaptı.

Kullanılabilecek paketler olan 50 Mbps, 169 TL ve 100 Mbps ise 194 TL’ye yükseldi. Yapılan bu zamanlardan sonra teknoloji çağında internete erişebilmek için ciddi bir ücret ödemeniz gerekecek. Aslında bu zammın geleceği belliydi. Geçtiğimiz haftalarda yapılan vergi güncellemesinden sonra internet servis sağlayıcılarının zam yapması bekleniyordu. Bu konuda Türk Telekom’un yapabileceği maalesef ki çok fazla bir şey yok.

Güncel internet fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • 16 Mbps internet paketi aylık fiyatı 105 TL’den 129 TL’ye yükseldi.
  • 24 Mbps internet paketi aylık fiyatı 119 TL’den 139 TL’ye yükseldi.
  • 35 Mbps internet paketi aylık fiyatı 134 TL’den 154 TL’ye yükseldi.
  • 50 Mbps internet paketi aylık fiyatı 149 TL’den 169 TL’ye yükseldi.
  • 100 Mbps internet paketi aylık fiyatı  165 TL’den 194 TL’ye yükseldi.

Yapılan bu zamların yeni müşteriler için geçerli olacağını belirtelim. Eğer bir kontratınız varsa bu zamlı fiyatlardan etkilenmeyeceksiniz. Ancak paketinizi yenilemek istediğinizde otomatik olarak yeni fiyatlar devreye girecek. Bakalım ilerleyen günlerde Türk Telekom’dan sonra hangi servis sağlayıcısı zam yapacak? Bekleyip göreceğiz.

internete yüzde 67 zam

Türk Telekom İnternet Fiyatları

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.