Haziran 2, 2022 10:53

POCO X4 GT Türkiye Yolunda! Geri Sayım Başladı

POCO X4 GT Türkiye Yolunda! Geri Sayım Başladı

POCO X4 GT için sertifika süreci başladı. Türkiye’de satışa sunulacak telefonun tanıtım tarihi yakın görünüyor. Son gelişmelere göz atalım.

Xiaomi ve Redmi son dönemde birçok akıllı telefon duyurusu gerçekleştirdi. Redmi Note 11T Pro serisi büyük ilgi görürken, telefonlar sadece Çin’de 1 saat içerisinde 270 bin adetten fazla satmayı başardı. Sözünü ettiğimiz bu Xiaomi ve Redmi telefonların bazıları küresel pazara farklı isimlendirmeler altında açılacak. Son gelişmelere bakılırsa bu telefonlardan biri POCO X4 GT olacak.

POCO X4 GT Yaklaşıyor!

POCO’nun orta üst segmentte konumlandıracağı telefon BIS sertifikası onayından geçti. Sertifika sürecinin başlamış olması telefonun tanıtım tarihinin yaklaştığını gösteriyor. POCO’nun yaklaşmakta olan telefonu Redmi Note 11T Pro’nun yeniden markalanmış bir versiyonu olacak.

POCO X3 GT

POCO X3 GT

X4 GT modeli her ne kadar Redmi Note 11T Pro’yi referans alacak olsa da, bazı teknik özelliklerin değişebileceğini düşünüyoruz. Diğer taraftan POCO telefonu Çin dışına çıkarırken renk seçeneklerini değiştirebilir. Şirket özellikle pek çok telefonu kendine has sarı renk seçeneğiyle piyasaya sürüyor.

POCO X3 GT geçtiğimiz yıl Türkiye’de satışa sunulan ve kullanıcılardan yoğun ilgi gören bir telefon oldu. POCO X4 GT’nin de satışa sunulduğu takdirde benzer bir başarı yakalaması bekleniyor. Tabii bunun için markanın uygun fiyatı stratejisini koruması gerekecek. Bakalım mevcut döviz kurunda fiyatlar nasıl rekabetçi düzeyde tutulacak.

POCO F4 GT Hediyesi ile Türkiye Pazarında!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.