Haziran 1, 2022 16:56

OPPO A53 için Beklenen Güncelleme Yayınlandı

OPPO A53 için Beklenen Güncelleme Yayınlandı

Markanın popüler modellerinden biri olan OPPO A53, beklenen ColorOS 12 güncellemesini aldı. İşte detaylar.

Mobil pazarın öncülerinden OPPO, telefonlarına sunduğu desteği sürdürmeye devam ediyor. Şirketin popüler telefonlarından OPPO A53, ColorOS 12 güncellemesinin son büyük güncellemesini aldı. Bu telefona sahip olan kullanıcılar da bir hayli sevindi.

OPPO A53 için ColorOS 12 Kararlı Sürümü Yayınlandı

OPPO topluluğunda yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre, Android 12 tabanlı ve kararlı ColorOS 12 güncellemesi şu anda Hindistan’daki OPPO A53’e sunuldu. Ancak güncelleme daha dağıtımının ilk aşamasında olduğundan dolayı güncellemeyi almak için kullanıcıların bir başvuru formu doldurması gerekli.

OPPO A53 sahibiyseniz ve Hindistan’da yaşıyorsanız, telefonunuzdaki Ayarlar kısmının Yazılım Güncellemeleri bölümüne giderek ColorOS 12 kararlı güncellemesine kayıt olabilirsiniz. Başvurudan sonra güncelleme size aktarılacak ve kurulumunuzu sağlayabilirsiniz. OPPO henüz diğer bölgeler için ColorOS 12 zaman çizelgesini paylaşmadı. Ancak şirketin, ColorOS 12’nin daha geniş bir kullanıma sunulmaya hazır olduğunda gelecekteki güncellemeler hakkında yakında bir duyuru yapmasını bekliyoruz.

OPPO A53

Android 12 tabanlı ve kararlı ColorOS 12 güncellemesiyle birçok yeni özellik ve güncelleme gelmiş oldu. Yeni bellenim, simgeler, sistem uygulamaları ve hızlı ayarlar paneli dahil olmak üzere akıllı telefonun arayüzünün öğelerinde değişiklikler mevcut. Ayrıca Gizlilik Panosu, mikrofon ve kamera göstergeleri gibi bazı Android 12 gizlilik özellikleri de güncellemede yer alıyor. Yeni güncellemelerin diğer telefonlara da önümüzdeki zamanlarda gelmesini bekliyoruz. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.