Haziran 1, 2022 14:21

OnePlus 10T 5G Uygun Fiyatı ile Gelecek

OnePlus 10T 5G Uygun Fiyatı ile Gelecek

OnePlus’tan yeni uygun fiyatlı performans canavarı geliyor. OnePlus 10T 5G olarak isimlendirilecek olan bu telefon yakında bizlerle olacak.

OPPO’nun bünyesinde yer alan OnePlus yeni telefonları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Firmanın OnePlus 10 Pro ve 10 modellerinden sonra şimdi de OnePlus 10T 5G modelini tanıtacağı açıklandı. Daha uygun fiyatlı varyant olacak olan bu model sızıntıyı yapan Max J’ye göre şirketin amiral gemisi konumunda konumlandırılacak.

Sızıntıcıya göre, geliştirilmiş kameralara ve OPPO’nun MariSilicon X çipi bu modelde yer alabilir. Yazılım desteği sayesinde OnePlus 10 Pro gibi fotoğraf çekecek olan bu telefonda ilginç bir işlemci tercih edilecek. Telefonda Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinin yer alması bekleniyor. Eğer bu söylenti doğru çıkarsa 10T modeli 10 Pro’dan bile hızlı olacak. 150W hızlı şarjın konuşulduğu telefonun 2022’nin üçüncü çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

OnePlus 10 Pro

OnePlus 10T’nin yakında geleceği söyleniyor

T serisi ile kullanıcıların gönlünü almayı bu zamana kadar başaran firma, yeni modelleri ile de farkını ortaya koyacaktır. İlk olarak Çin ve Hindistan pazarında satışa sunulacak telefonun yılın son aylarında Avrupa pazarına da gelmesi bekleniyor. Türkiye pazarında çok fazla fanı olmasına rağmen resmi satış kanallarında aktif olarak faaliyet gösteremeyen OnePlus’ın artık ülkemizde de aktif olarak faaliyet göstermesini bekliyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.