Mayıs 31, 2022 11:55

Xiaomi Civi 2 Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Xiaomi Civi 2 Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Xiaomi’nin uygun fiyatlı orta menzilli telefonu Xiaomi Civi 2 hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefonun özellikleri belli oldu.

Xiaomi’den yeni telefonlar gelmeye tam gaz devam ediyor. Firmanın anavatanı Çin için tanıtacağı Xiaomi Civi 2 modeli hakkında bugün heyecanlandıran bilgiler ortaya çıktı. Civi’nin güncellenmiş hali Civi 1S’i geçtiğimiz aylarda tanıtan firma şimdi sevilen serinin 2. modelini tanıtacak. Sızıntıları ile ünlü olan Digital Chat Station telefonun teknik özelliklerini ortaya çıkarmayı başardı.

Xiaomi Civi 2 için geri sayım başladı

Digital Chat Station’a göre; telefon kavisli kenarlara ve ultra ince çerçevelere sahip bir ekrana sahip olacak. FHD+ çözünürlüğünde olacak olan bu ekran 120 Hz tazelemele, Dolby Vision desteği ve ekran altı parmak izi teknolojisini destekleyecek. Bu yüzden panelin AMOLED olacağını söyleyebiliriz.

Telefonda SM 74XX kod adlı işlemci yer alacak. Snapdragon 7 Gen 1’i işaret eden bu kod ad telefonun güçlü bir donanım ile geleceğini gösteriyor. RAM tarafında ise muhtemelen 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri kullanılacak. Kutusundan 67W hızlı şarj ile çıkacak olan telefonun kamerası hakkında bilinen tek şey ilk modelden daha iyi olacağı.

Xiaomi Civi 2

Xiaomi Civi 2’nin özellikleri ortaya çıkmaya başladı

Çin’de test edilen bu telefonun yaz aylarında tanıtılması bekleniyor. Tasarımsal açıdan farklı bir tasarım ile geleceği söylenen telefon uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak. Telefonun 300 ila 400 dolar arasında fiyatlandırılması bekleniyor. Türkiye pazarına maalesef ki gelmeyecek olan bu model Xiaomi’nin Civi serisini yücelteceği bir model olacak gibi görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.