Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 30, 2022 8:48

Xiaomi Band 7 Pro Yakında Bizlerle Birlikte Olabilir

Xiaomi Band 7 Pro Yakında Bizlerle Birlikte Olabilir

Şirketin yeni akıllı bilekliği Xiaomi Band 7 Pro için heyecanlandırıcı gelişmeler mevcut. Akıllı bileklik  yakında çıkış yapacak.

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Xiaomi Band 7, akıllı bileklik pazarına getirdiği tazelik ile çok olumlu karşılanmıştı. Şimdi ise akıllı bilekliğin profesyonel sürümü Xiaomi Band 7 Pro için yeni bilgiler gündeme aktarıldı. Söylenenlere göre akıllı bileklik çok yakın bir tarihte daha gelişmiş özelliklerle çıkış yapacak.

Xiaomi Band 7 Pro Temmuz Ayında Çıkış Yapacak

Ünlü sızıntıcılara göre Xiaomi, Band 7 serisinin yeni üyesini piyasaya sürmek için hazırlıklara geçti. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan normal sürüme göre Band 7 Pro, 250 mAh kapasiteli gibi bir pil ile çıkış yapacak. Buna ek olarak Pro modelde bir GPS desteği de göreceğiz. Böylece akıllı bileklik güvenlik konusunda daha fazla destek sunmuş olacak.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Band 7 Pro’nun, Xiaomi’nin bir uygulamasının kodlarında görüldüğünü aktarmıştık. Ancak bu Pro sürüm akıllı bileklik Band 7 ile birlikte tanıtılmamıştı. Aktarılanlara göre akıllı bileklik, Xiaomi 12 Ultra ile birlikte temmuz ayında piyasaya sürülecek. Böylece Xiaomi, akıllı bileklik sektöründe olan pazar payını korumaya devam edecek.

Xiaomi Band 7

Şu anda Band 7 Pro hakkında bilinenler bu kadar ancak tahmin yürütebilmeniz adına Band 7’nin özelliklerini sizlere sunalım. 1.62 inç büyüklüğünde her zaman açık ekran özelliği destekli 326 PPI değerine sahip 450 nit parlaklık sunan AMOLED ekran yer alıyor. Bu ekran Mi Band 6’nın 1.56 inçlik ekranından daha büyük. 125 mAh kapasiteli pil yerine 180 mAh kapasiteli batarya ile gelen bileklik 7 gün kullanım süresi sunuyor.

Kalp ritmi ölçen bu bileklikte SpO2 ölçümü de yer alıyor. 120’den fazla spor modu ile gelen Band 7’de Xiaomi AI sesli asistan özelliği de bulunuyor. 50 metreye kadar su geçirmeyen bu model GPS ve NFC’li sürüm olmak üzere iki farklı modelle 37$’dan başlayan fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü.

Xiaomi Black Shark 6 Oyunu Değiştirmeye Geliyor

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.