Vivo Mayıs 30, 2022 19:51

Vivo 10.000 mAh Power Bank’ini Tanıttı

Vivo 10.000 mAh Power Bank’ini Tanıttı

Çinli teknoloji devi Vivo 10.000 mAh kapasiteli Power Bank modelini tanıttı. Bu Power Bank ile her şeyi şarj edebileceksiniz.

Telefonları ve giyilebilir ürünleri ile ön plana çıkan Vivo’dan bugün ilginç bir aksesuar geldi. Vivo 10.000 mAh kapasiteli Power Bank modelini resmi olarak tanıttı. Oldukça uygun fiyata satılan bu Power Bank ile her şeyi şarj edebileceksiniz. Peki, bu model neler sunuyor?

Çin’de satışa sunulan bu model 34 dolar gibi oldukça uygun bir fiyata sahip. 33W hızlı şarj ile dolan bu Power Bank, 44W hızlı şarj çıkışına da sahip. Çinli teknoloji devi bu Power Bank’in Vivo X Note tableti sadece 19 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj edebileceğini iddia ediyor. Pilin kendisi iki saat içinde tamamen şarj edebildiğini belirtelim. Bu model piyasadaki çeşitli PDA’lar, ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar, Android tabletler ve telefonlar ile de uyumlu.

Harici pil ayrıca akıllı saatler, spor bilezikler, kulaklıklar ve diğer ürünleri şarj etmek için uygun bir modu da destekliyor. Şarj kutusunda, aynı anda kullanılabilen iki USB-A bağlantı noktası ve iki USB-C bağlantı noktası bulunuyor. Yüksek sıcaklıklardan, güç dalgalanmalarından ve kısa devrelerden olmak üzere toplamda 13 farklı koruma sistemi ile derecelendirilen bu power bank’in uçakta da taşınabildiğinin altını çizelim.

Vivo 10.000 mAh Power Bank

Vivo 10.000 mAh Power Bank

Güvenlik konusunda rakiplerinden bir adım önde olan bu modelin ilk olarak Çin’de satılması sonrasında ise Avrupa pazarına açılması bekleniyor. Muhtemelen ilerleyen günlerde Vivo X80 Pro satın alanlara bu Power Bank ücretsiz olarak hediye edilecektir.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.