OPPO Mayıs 30, 2022 17:27

OPPO Find N2 Gümbür Gümbür Geliyor!

OPPO Find N2 Gümbür Gümbür Geliyor!

OPPO’nun yeni katlanabilir telefonu OPPO Find N2 için heyecanlandıran bilgiler gelme ye başladı. Bu telefon piyasanın en iyisi olacak.

Çinli teknoloji devi OPPO durdu durdu ve katlanabilir telefon böyle olur dediği OPPO Find N ile karşımıza çıkmıştı. Bugün gelen bilgiler ise bu seriye firmanın tam gaz devam edeceği yönünde. Sızıntıları ile ünlü Digital Chat Station, OPPO Find N2 modelinin geleceğini açıkladı. Şimdilik tarih belirtmeyen DCS, telefondan beklediği teknik özellikleri de paylaştı.

DCS’ye göre telefonda Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti yer alacak. 12 GB RAM ile gelecek olan bu telefon, selefinin tasarımını kullanmaya devam edecek. En boy oranı bakımından rakipsiz olan bu telefon, katlanabilir telefonlar arasında en kullanışlısı olarak gösteriliyor.

OPPO’nun yeni canavarını bu yılın sonuna doğru tanıtıp anavatanı Çin’de satışa sunması bekleniyor. Fiyat açısından ise firmanın nasıl bir yol izleyeceğini kestirmek güç. Çip krizi ve yükselen enflasyondan dolayı bu telefonun fiyatı 2.000 dolar bandına yaklaşabilir.

OPPO Find N2

OPPO Find N2’nin özellikleri

Yeni katlanabilirde muhtemelen daha iyi bir ekran kullanılacak. Bu ekranın selefinden çok daha başarılı olacağı ortada. Kamera tarafında ise bu sefer OPPO amiral gemisi gibi bir deneyim sunabilir. Telefonda belki Samsung’un yeni 200 Megapiksel çözünürlüğündeki sensörü de kullanılabilir. Ön kamera tarafında ise çok düşük ihtimal de olsa ekran altı kamera teknolojisine yer verilebilir. Bakalım Çinli dev bu yıl yine katlanabilir telefon sektöründe isminden söz ettirebilecek mi?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.