Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 30, 2022 14:55

M2 MacBook Air için Tarih Verildi! Canavar Geliyor

M2 MacBook Air için Tarih Verildi! Canavar Geliyor

Teknoloji devinin yeni dizüstü bilgisayarı M2 MacBook Air çok yakın bir tarihte piyasaya sürülecek. İşte tüm detaylar karşınızda.

Yaklaşık 6 aydır internette dedikodusu dolaşan M2 MacBook Air, çok uzun bir süredir tanıtılmayı bekliyor. Bu defa güçlü kaynaklar dizüstü bilgisayarın çıkacağı vakit için olası bir tarih verdi. Aktarılanlara göre dizüstü bilgisayar çok yakında bizlerle birlikte olacak.

M2 MacBook Air WWDC 2022 Etkinliğinde Tanıtılabilir!

Normal şartlar altında M2 MacBook Air’in sonbahar etkinliğinde tanıtılması bekleniyordu. Ancak güvenilir kaynaklar, uzun zamandır beklenen bu dizüstü bilgisayarın Apple’ın yıllık WWDC konferansında tanıtılacağını aktardı. Bu etkinliğin 6 Haziran ve 10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşeceğini hatırlarsak, M2 MacBook Air ile tanışmamıza çok az kaldı diyebiliriz.

M2 MacBook Air

Yeniden tasarlanan M2 çipli bu yeni dizüstü bilgisayar, yılımızın oldukça merak edilen ürünlerinden birisi. Sızıntıcı, Apple’ın başlangıçta yeni MacBook Air’i WWDC etkinliğinde piyasaya sürmeyi planladığını, ancak tedarik zinciri sorunlarının lansman zaman çerçevesini karmaşık hale getirdiğini de öne sürdü. Umarız ki yılın en beklenen modeli bu etkinlikte tanıtılır ve herkes derin bir nefes alır.

WWDC’de tanıtılacak olan diğer şeylerin iOS 16, iPadOS 16 ve diğer yazılım güncellemeleri olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca geçtiğimiz günde iOS 16’nın iPhone 14 Pro için Always-ON özelliği taşıyacağı bildirildi. Bu özelliğin nihayet bir iPhone’a gelmesi kullanıcıları oldukça sevindirecek. WWDC etkinliğinin 6 Haziran’da başlayacağını tekrardan hatırlatalım. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Asus 500Hz Kare Hızına Sahip Benzersiz Bir Monitör Tanıttı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.