Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 28, 2022 18:54

OPPO Enco Buds2 için Sular Kaynıyor!

OPPO Enco Buds2 için Sular Kaynıyor!

Mobil pazarın öncülerinden OPPO, Enco Buds2 kablosuz kulaklığı için büyük hazırlıklara geçti. Kulaklık yeni gelişmeleriyle gündeme çıktı.

OPPO geçtiğimiz yılda Enco Buds isimli giriş seviyesi TWS kulaklığını piyasaya sürmüştü. Şimdi ise şirketin OPPO Enco Buds2 isimli yeni bir modeli piyasaya süreceği ortaya çıktı. Kulaklık, TDRA sertifikası ile birlikte sızdırılarak özellikleri hakkında ipuçları sundu.

OPPO Enco Buds2 Yakında Tanıtılacak

Kulaklığın TDRA sertifikasını almasıyla birlikte resmi onayını aldığını görüyoruz. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen Enco Buds 2, ETE41 isimli bir model numarasına sahip olacak. TWS kulaklığın Enco Buds’a göre büyük iyileştirmeler sunması bekleniyor. Böylece kulaklık, giriş seviyesi segmentteki kulaklıklara tazelik getirecek.

Kablosuz kulaklığın fiyatının da önceki modeli Enco Buds gibi uygun bir değerde olacağını düşünüyoruz. Şu anda Enco Buds2’nin teknik özellikleri hakkında hiçbir şey bilinmiyor ancak tahminde bulunabilmek için Enco Buds’ın özelliklerini sizlere sunalım.

OPPO Enco Buds2

Enco Buds geçtiğimiz yıl 8mm dinamik sürücülerle birlikte piyasaya sürülmüştü. Güçlü bas ve tiz aralığı sunan kulaklık, Bluetooth 5.2 bağlantı noktasına sahip. Dolby Atmos Audio desteğinin yanı sıra AAC ses çözücü bileşeni de kulaklıkta yer alıyor.

IP54 sertifikası taşıyan kulaklık, su ve toz korumasını beraberinde getiriyor. Çağrılar için çevresel gürültü önleme(ENC) özelliği de kulaklıkta mevcut. Kulaklıkların her biri 4gr ağırlıkta ve oldukça ferah bir kullanım sunuyor. Tek bir şarjla 6 saate kadar çalma süresi veren kulaklık oldukça yoğun talep görmüştü. Enco Buds2’nin ise Enco Buds’a göre daha gelişmiş özelliklerle geleceği düşünülüyor. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Huawei Mate 50 Pro Biraz Daha Gecikecek!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.