Mobil Mayıs 27, 2022 14:50

Vivo T2X Özellikleri Belli Oldu, Pili Yüzleri Güldürecek

Vivo T2X Özellikleri Belli Oldu, Pili Yüzleri Güldürecek

Teknoloji devinin yeni akıllı telefonu Vivo T2X, işlemcisi ve pil detaylarıyla gündeme çıktı. İşte yaklaşan cihazın tüm detayları.

Mobil pazarın öncülerinden Vivo, T2 isimli akıllı telefon serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önceden yalnızca bir modelin tanıtılacağı düşünülüyordu. Ancak kaynaklar, Vivo T2X isimli akıllı telefonun T2 serisinin farklı bir telefonu olacağını gösteriyor. Kaynaklar telefonun ilgi çekici özellikler ile geleceğini gösteriyor.

Vivo T2X Dimensity ve Büyük Bir Pil ile Gelecek

Akıllı telefonun pil ve yonga seti detaylarından önce ekranından konuşalım. Ön kısımda akıllı telefonun FHD+ çözünürlükte 6.58 inç büyüklükte bir LCD panel ile geleceği gözüküyor. Yüksek görüntü kalitesi sunması beklenen ekran delikli bir kamera taşıyacak. Arkada ise çift kamera yer alacak.

Vivo T2X

Telefona güç vermesi beklenen MediaTek Dimensity 1300, 6GB/8GB RAM ve 128GB/256GB dahili depolama seçenekleri ile eşleştirilecek. Diğer dikkat çekici detay ise akıllı telefonun taşıyacağı pil. Kaynaklar, akıllı telefonun 44W hızlı şarj destekli 6.000 mAh kapasiteli pil ile geleceğini gösteriyor. Bu devasa pil ile uzun kullanım süresi elde edilecek.

Optik kısımda ise 50 Megapiksel birincil ve 2 Megapiksel ikincil sensör yer alacak. Önde ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde selfie lensi yer alacak. Uygun fiyattan tanıtılması beklenen telefonun Vivo T2 ile birlikte 6 Haziran’da büyük bir heyecan ile lansmanda parlayacak. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Nothing Phone (1) Çıkış Tarihi Belli Oldu

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.