Akıllı Telefon Mayıs 27, 2022 9:23

Honor 70 Pro Plus Çıtayı Yükseltiyor! Bu da Ne?

Honor 70 Pro Plus Çıtayı Yükseltiyor! Bu da Ne?

Honor 70 Pro Plus görünüşe bakılırsa üst segmentin en çok konuşulan telefonlarından biri olacak. Telefonun özellikleri sızdırıldı.

Honor, sayısal değerlerle ifade edilen akıllı telefon serisini bugüne kadar orta ve orta üst segmentte konumlandırdı. Fakat söz konusu Honor 70 serisi olduğunda çıta bir hayli yükselecek. Seride özellikle Honor 70 Pro ve Honor 70 Pro Plus amiral gemisi segmentinde rekabete girişecek. Honor tarafından yapılan yeni paylaşımlar Pro Plus modelinin birçok ayrıntısını ortaya çıkardı.

Honor 70 Pro Plus Çok Güçlü Görünüyor

Honor 70 serisi son günlerde gündemden düşmüyor. 30 Mayıs tarihinde resmileşecek akıllı telefon serisinde son olarak Pro+ modeline dair bazı bilgiler paylaşıldı. Honor 70’te Snapdragon 7 Gen 1, Honor 70 Pro’da ise Dimensity 8000 işlemcisine yer verilecek. Honor, Pro+ modelinde ise Dimensity 9000’i kullanacak. Bu işlemci yer yer AnTuTu testinde Snapdragon 8 Gen 1’den daha iyi performans ortaya koyuyor.

Honor tarafından yayınlanan poster Pro+ modelinde GPU Turbo X güçlendirmesinden söz ediyor. Bunun oyun performansına nasıl bir katkı sağlayacağını merakla bekliyoruz.

Honor 70 Pro+ modelinde ayrıca 100 watt hızlı şarj destekli bir pil yer alacak. pil kapasitesi daha önce bazı belgelere 4.600 mAh olarak yansıdı. Sony’nin 54 megpaiksel çözünürlüğündeki IMX800 görüntü sensörü telefonun ana kamerasında yer alacak. 30 Mayıs’ta tanıtılacak telefona dair bilgiler geldikçe aktarmayı sürdüreceğiz.

Honor 70 Pro Serisi İnanılmaz Özelliklerle Gelecek

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.