İndirim Haberleri Mayıs 26, 2022 13:40

OPPO A Serisi İndirime Girdi! Fırsatı Kaçırmayın!

OPPO A Serisi İndirime Girdi! Fırsatı Kaçırmayın!

OPPO Türkiye’den sevindiren indirim haberleri gelmeye başladı. OPPO A serisi Türkiye’de bugün kaçırılmayacak indirimler aldı.

OPPO’nun ülkemize olan yatırımları tam gaz devam ediyor. OPPO Türkiye bugün karşımıza indirim haberi ile çıktı. TRT Bandrol ücretinin artmasından sonra firmalar zam yapmaya hazırlanırken OPPO’dan indirim geldi. OPPO A serisi ülkemizde yeni indirimler ile satılacak. Bu kampanya kapsamında OPPO A55 ve OPPO A16 modelleri hem uygun fiyata hem de taksitli bir şekilde satın alabileceksiniz.

OPPO A Serisi indirimde

Yapılan açıklamalara göre OPPO A16; Vodafone mağazalarında 12 ay taksitli ödeme planı ile aylık 435 TL yerine 389 TL’den satılacak. OPPO A55 ise yine 12 ay taksitli bir şekilde aylık 469 TL yerine 449 TL’den müşterilerini bekleyecek. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyayı bir daha bulamayabilirsiniz. TRT Bandrol fiyatının artması ile telefon fiyatlarına çok yakında bir güncelleme yapılacak. Bu güncellemeden sonraki zamlı fiyatların ne kadar olacağını kestirmek güç.

OPPO A16’da bizi 6,52 inç büyüklüğünde 1600 × 720 çözünürlüğünde LCD ekran karşılıyor. Gücünü sekiz çekirdekli MediaTek Helio G35 işlemcisinden alan telefonda 4GB RAM ve 64GB dahili depolama bulunuyor. Telefonun arkasında 13 megapiksel ana, 2 megapiksel derinlik ve 2 megapiksel makro şeklinde üç kamera bulunuyor. Ön bölümde ise 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor. 5.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen bu telefon gün boyu dolu dolu deneyim sunuyor.

OPPO A Serisi

OPPO A Serisi

OPPO A55’te; Telefonda bizi 6.51 inç büyüklüğünde 720 x 1600 çözünürlüğünde ekran karşılıyor. Bu ekran tabii ki de LCD panele sahip. Telefonun kalbinde ise MediaTek’in sekiz çekirdekli Helio G35 yonga seti ve 4 GB RAM yer alıyor.. 64 GB dahili depolama birimi ile gelen telefon kamerası ile segmentinin sınırlarını zorluyor diyebiliriz. Cihazın arkasında f/1.8 diyafram açıklığına sahip 50MP arka kamera, 2MP makro ve f/2.4 diyafram açıklığına sahip 2MP derinlik kamerası bulunuyor. Ön yüzeye geçtiğimizde ise bizi 16 Megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerası karşılıyor. 18W hızlı şarj destekli 5.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefon şarj konusunda da oldukça başarılı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.