Mobil Mayıs 25, 2022 10:55

OPPO Enco R Tanıtıldı! Fiyat İnanılmaz

OPPO Enco R Tanıtıldı! Fiyat İnanılmaz

Teknoloji devi OPPO, Enco R TWS kulaklığını tanıtarak ilgileri üstüne çekti. Uygun fiyatlı kulaklık yoğun talep görüyor. İşte özellikleri.

Mobil sektöre hükmeden OPPO, Enco R TWS isimli kulaklığını büyük bir heyecanla tanıttı. Etkileyici özellikler taşıyan kablosuz kulaklık, hafif ve ergonomik dizaynı beraberinde getiriyor. Fiyat konusunda da ferahlık sunuyor.

OPPO Enco R TWS Özellikleri ve Fiyatı

OPPO Enco R TWS, birinci nesil Apple AirPods’a benzer bir tasarıma sahip. Kulaklarınıza rahatça oturması için tasarlanmış konturlu uçlarla birlikte geliyor. Saplar kolaylık için sağ ve sol işaretini de tasarımında barındırıyor. Yalnızca 3.5 gram ağırlığa sahip olan kulaklık, oldukça ferah bir kullanım getiriyor.

Enco R TWS, net ve dengeli bir ses profili için büyük 13,4 mm dinamik sürücülere sahip. Kulaklıklar, bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanıyor ve AAC ses çözücüsü desteği sunuyor. Oyun için kulaklıklar 94ms’lik düşük gecikme modu sunuyor. Medya kontrolü, çağrı cevaplama ve sesli asistan erişimi için dokunmatik kontroller de mevcut.

OPPO Enco R TWS

Koruma için IPX4 ter ve su sıçrama korumasına sahip olan kulaklıklar, aktif gürültü engelleme(ANC) teknolojisine sahip değil. Ancak arama esnasında yapay zeka tabanlı bir gürültü engelleme desteği yazılımsal olarak sunuluyor.

Pil kısmında ise her kulaklığın tek bir şarjla dört saate kadar çalma süresi sunan 27 mAh batarya ile geldiğini görüyoruz. 300 mAh kapasiteli şarj kutusu ile toplamda 20 saat çalma süresi elde edilebiliyor. Type-C bağlantı noktasına sahip olan şarj kutusu ile birlikte kulaklık toplamda 45$ fiyat etiketi ile 31 Mayıs’ta satışa sunulacak.

Dolar 16 Oldu! Telefonlara Zam Kapıda!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.