Motorola Mayıs 25, 2022 17:57

Motorola Razr 3 Video ile Ortaya Çıktı

Motorola Razr 3 Video ile Ortaya Çıktı

Motorola’nın yeni katlanabilir amiral gemisi telefonu Motorola Razr 3 videoda ortaya çıktı. Söylentiler doğru çıkacak gibi görünüyor.

Katlanabilir telefonlar yaygınlaşmaya tam gaz devam ediyor. Bu süreçte Motorola’dan Razr markasını canlandıracak model olan yeni Razr ve Razr 2 gelmişti. Ancak bu iki model de sunduğu özellikler ile orta segment bir telefondan öteye geçememişti. Firma çok yakında Motorola Razr 3 ile segment değiştirmeye hazırlanıyor.

Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile gelmesi beklenen yeni model bugün video ile ortaya çıktı. Sızıntıları ile ünlü olan Evleask’in paylaşmış olduğu video ile Motorola’nın yeni telefonu ortaya çıktı. Bu model ilk bakışta Galaxy Z Flip 3’ü andırıyor. Ancak tabii ki de tasarımı bambaşka olacak. Selefine göre iç ekran 6.2 inçten 6.7 inç ve dış ekran ise 2.7 inçten ise 3.0 inçe çıkacak gibi görünüyor. Bu sayede daha fazla kullanım alanı sunulacak.

Kamera tarafında ise telefonun arkasında 50 Megapiksel ana ve 13 Megapiksel ultra geniş açılı lens yer alacak. Selfie için 32 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera tercih edecek olan firma RAM konusunda ise 12 GB LPDDR5 RAM kullanarak rakiplerine göz dağı verecek gibi görünüyor.

Fiyat noktasında ise Motorola’nın izleyeceği yol merakla bekleniyor. Eğer bu telefon 1.500 dolar bandında tutulabilirse rakiplerine göre büyük bir avantaj elde edebilir. Türkiye pazarına maalesef ki gelmeyecek olan bu telefonun Ağustos ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.