OnePlus 10 Pro İçin Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı!

OnePlus 10 Pro için güncelleme dağıtımı sunuyor. Amiral gemisi telefon son olarak kamera odaklı yeni bir güncelleme yayınlandı.

OnePlus, amiral gemisi telefon modeli için düzenli olarak güncelleme yayınlamayı sürdürüyor. OnePlus 10 Pro için son olarak Mayıs 2022 Google güvenlik düzeltme ekinin de yer aldığı yeni bir güncelleme başladı. Güncelleme ayrıca sistem kararlılığını iyileştirip, bazı hataları gideriyor. Güncelleme kapsamında yer alan gelişmeler şu şekilde:

  • Geliştirilmiş sistem kararlılığı
  • Telefonunuz bir Bluetooth araç kitine bağlıyken müzik çalmanın kesintiye uğramasına neden olan bir sorun düzeltildi
  • Ses kaydederken oluşabilecek bir gürültü sorunu düzeltildi.
  • HDR fotoğraflarının bazı durumlarda aşırı pozlanmasına neden olan bir sorun düzeltildi
  • Optimize edilmiş telefon görüşmesi kararlılığı

Telefonu kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncelleme sorgulatmayı unutmayın.

OnePlus 10 Pro Başlıca Özellikleri

Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı şu an için belirsizliğini koruyan telefonun başlıca özelliklerine geçelim. Telefonda 6,7 inç büyüklüğünde Quad HD+ (3216 x 1440 piksel) 3D kavisli AMOLED ekran yer alıyor. LTPO 2.0 teknolojisi ile birlikte tarama hızı 1Hz-120Hz arasında dengelenebiliyor. Bu özel ekran ayrıca 1300 nit parlaklığa erişebiliyor.

Snadpragon 8 Gen 1 işlemcisinden güç alan telefonda üç adet arka kamera yer alıyor. 1/1.43″ Sony IMX789 sensörlü 48MP arka ana kameraya 50 megapiksel ultra geniş açılı ve 8 megapiksel telefoto kamera eşlik ediyor. Ön kamera ise 32 megapiksel çözünürlüğünde.

Android 12 tabanlı ColorOS 12 / OxygenOS 12 sürümüyle çalışan telefonda 80 watt hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil. OnePlus 10 Pro’da ayrıca stereo hoparlör, ekran altı parmak izi tarayıcısı, 50 watt kablosuz hızlı şarj desteği mevcut. Şimdi telefonun detaylı incelemesine göz atalım.

Snapdragon 8+ Gen 1 Kullanacak Markalar Açıklandı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu