Akıllı Bileklik Mayıs 24, 2022 16:34

Karşınızda Uygun Fiyatlı Xiaomi Band 7

Karşınızda Uygun Fiyatlı Xiaomi Band 7

Xiaomi’nin çok beklenen akıllı bilekliği Xiaomi Band 7 tanıtıldı. Uygun fiyatlı olan bu bileklik selefine göre daha iyi özellikler sunuyor.

Xiaomi bugün Çin’de düzenlemiş olduğu etkinlikte merakla beklenen yeni bilekliği Xiaomi Band 7 modelini tanıttı. Yaklaşık olarak 37 dolar gibi oldukça uygun fiyata satılacak olan bu bileklik, alanında rakiplerine resmen göz dağı verecek diyebiliriz. Türkiye pazarına da gelecek olan bu bileklik muhtemelen kurlardan dolayı ülkemizde 800 TL bandında satışa sunulacak. 37 dolarlık uygun fiyatlı denilen bilekliğin ülkemizde bu fiyatlara satılacak olması oldukça üzücü…

Xiaomi’nin yeni bilekliğine dönecek olursak; bileklikte 1.62 inç büyüklüğünde her zaman açık ekran özelliği destekli 326 PPI değerine sahip 450 Nit parlaklık sunan AMOLED ekran yer alıyor. Bu ekran Mi Band 6’nın 1.56 inçlik ekranından daha büyük. 125 mAh kapasiteli pil yerine 180 mAh kapasiteli batarya ile gelen bileklik 7 gün kullanım süresi sunuyor.

Kalp ritmi ölçen bu bileklikte SpO2 ölçümü de yer alıyor. 120’den fazla spor modu ile gelen Band 7’de Xiao AI sesli asistan özelliği de bulunuyor. 50 metreye kadar su geçirmeyen bu model GPS ve NFC’li sürüm olmak üzere iki farklı modelle satışa sunulacak.

Xiaomi Band 7

Xiaomi Band 7’nin özellikleri

iOS ve Android cihazlar ile tam uyumlu bir şekilde çalışacak olan Band 7’de bir dizi yeni saat arayüzü bulunacak. App Store ve Play Store’da yer alan Zepp Life uygulaması ile yönetilecek olan bu bilekliğin önümüzdeki günlerde satışa sunulması bekleniyor. Türkiye pazarına ise muhtemelen yaz aylarında gelir. Band 7’nin tanıtılmasından sonra Xiaomi’nin Mi Band 6 için güncelleme ile yenilik sunup sunmayacağı ise merak konusu.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.