iPhone Mayıs 24, 2022 13:20

iPhone 14 Siparişleri Başladı! Caviar Apple’dan Önce Davrandı

iPhone 14 Siparişleri Başladı! Caviar Apple’dan Önce Davrandı

Lüks tutkunlarının yakından tanıdığı Caviar, iPhone 14 için sipariş toplamaya başladı. Apple daha telefonu tanıtmadı bile!

Caviar firmasının ürettiği ultra lüks teknolojik ürünleri zaman zaman görünüyor. Çok niş bir kitleye hitap eden bu ürünler yüksek fiyatları ile dikkatleri üzerine çekmeyi her seferinde başarıyor. Lüks tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Caviar bugün ilginç bir olaya daha imza attı. Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 14 için firma şimdiden ön sipariş toplamaya başladı. Daha Apple’ın bile tanıtmadığı telefon için ön sipariş toplayan firma şimdilik Pro modeller için ön sipariş açmış durumda.

Pro ve Pro Max modellerini lüks tutkunları için yeniden tasarlayacak olan Caviar, 254.000 ila 864.000 ruble arasında bir fiyat belirlemiş durumda. 200.000 TL’nin üzerinde yapan bu tutara Apple’ın tüm ürünlerini satın alabileceğinizi belirtelim. Ancak Caviar dediğimiz gibi çok niş bir kitleye hitap ediyor. Değerli taşları seven kişiler bu firmaya özel olarak ürünleri süsletebiliyor.

Apple bir aksilik olmazsa Eylül ayında karşımıza dört farklı model ile çıkacak. Ana, Max, Pro ve Pro Max modellerini duyuracak olan firma bu yıl zam yapmayacak gibi görünüyor. Ana modellerde Apple A15 yonga seti kullanarak kar marjını artıracak olan Apple, Pro serisinde ise Apple A16 yonga setine yer verecek. Kamera tarafında ise yine Pro serisi isminden söz ettirmeyi başaracak.

iPhone 14

Caviar’ın iPhone 14’leri

Ekran tarafında ise tüm modellerde OLED panel yer alacak. Ancak Pro ve Pro Max’te 120 Hz tazelemeli ve hap şeklinde çentikli bir ekran bulunacak. Apple bu yıl ana ve Pro modeller arasındaki farkı iyice açacak gibi görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.