İndirim Haberleri Mayıs 24, 2022 9:21

Galaxy S22 Ultra Fiyatı Yarı Yarıya Düştü

Galaxy S22 Ultra Fiyatı Yarı Yarıya Düştü

Samsung’un Note serisinin yerini alan telefonu Galaxy S22 Ultra Amerika’da rekor bir indirim aldı. Daha ucuza satılmaz. İşte detaylar.

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, Galaxy Note serisini resmen sonlandırdığını geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Bu süreçte Note serisinin yerini alacak olan Galaxy S22 Ultra modelini tanıtan firma, bu telefonu için istediği yüksek fiyatı ile dikkat çekmişti. 1200 dolar gibi oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunulan bu telefon bugün ilginç bir kampanya ile karşımıza çıktı.

Şimdilik sadece Amerika’daki kullanıcıları kapsayan bu indirim, Google ile Samsung işbirliği sayesinde geliyor. Google Fi kapsamında tam plan satın alan kullanıcılar S22 Ultra’yı yüzde 50 indirim ile 600 dolara satın alabilecek. Ancak bunun için kullanıcıların mevcut numarayı başka bir operatörden taşıması gerekiyor.

S22 Ultra’nın yanında Plus modelde de indirim sunan Google, Plus modeli 400 dolardan kullanıcılara sunuyor. Google Fi’nin mevcut kullanıcıları için bu kampanya ilginç bir şekilde geçerli değil. Google, bu tür promosyonlar sayesinde Google Fi operatörünün abone sayısını artırmayı planlıyor.

Bildiğiniz gibi Google Fi operatör hizmetleri şimdilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılabiliyor. Google ile Samsung’un bu dev kampanyası sonrası hem Google Fi hat satışları patlayacak hem de S22 serisinin Amerika’daki popülerliği artacak.

Galaxy S22 Ultra fiyatı Samsung performans

Galaxy S22 Ultra’nın fiyatı yüzde 50 düştü

Apple’ın anavatanında dev bir kampanya sunan Samsung, pazar payını ele geçirmek istiyor. Son araştırmalara göre Apple anavatanında yüzde 51’lik bir oran ile en çok satan marka konumunda. Bakalım Google ile Samsung’un son kampanyasından sonra neler olacak?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.