Mobil Mayıs 24, 2022 15:25

Apple Watch Series 8 Tüm Hatları ile Karşınızda

Apple Watch Series 8 Tüm Hatları ile Karşınızda

Apple’ın merakla beklenen saati Apple Watch Series 8 tüm hatları ile görüntülendi. Tasarımda büyük değişiklikler olacak gibi.

Apple’ın yıl sonu bir aksilik olmazsa iPhone 14 ailesini tanıtması bekleniyor. Bu etkinlikte iPhone’un yanında Apple Watch Series 8 de tanıtılacak. Etkinliğe daha aylar olmasına rağmen akıllı saat hakkında bilgiler gelmeye başladı. Görünüşe göre Apple’dan bu yıl büyük değişiklikler göreceğiz. Büyük değişiklikten kastımızın yuvarlak kadran olmadığını belirtelim. Apple yine bildiğini okumaya devam edecek.

Sızdırılan render görsellerine göre saatin sol tarafında hoparlör için büyütülmüş bölümler yer alacak. Kalp atış hızı ve kandaki oksijen miktarını ölçecek sensör ile gelecek olan bu saat maalesef ki şeker ve tansiyon ölçme gibi özelliklere şimdilik sahip olmayacak. Apple’ın sağlık alanındaki büyük yeniliklerini önümüzdeki yıl sunması bekleniyor.

Bu modelde yine Apple S serisi bir işlemci yer alacak. Yardımcı işlemci ile desteklenecek olan bu saatte yine her zaman açık ekrana yer verilecek. Depolama tarafında ise Apple’ın 32 GB depolama kullanması bekleniyor. Renk tarafında ise yeşil ve mor renklerini göreceğiz. iPhone 13 ailesinde bu renkleri kullanan

Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8’in render Görselleri

Fiyat açısından Apple’ın nasıl bir yo izleyeceği şimdilik bilinmiyor. Ancak çip krizinden dolayı saatlerin fiyatlarının artma ihtimali de bulunuyor. Bu yıl iPhone 14 fiyatlarını da artırması beklenen Apple’ın, Türkiye’de aklınızı kaçırmanıza neden olacak fiyat politikası izleyeceğini düşünüyoruz. Saat bile Apple’da çok yakında 10.000 TL bandını görebilir. Bizden söylemesi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.