Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 20, 2022 9:54

The Witcher 3 Next Gen Sürümü için Tarih Verildi!

The Witcher 3 Next Gen Sürümü için Tarih Verildi!

Rol yapma oyunlarının zirvesinde yer alan The Witcher 3, Next Gen sürümü ile yeniden çıkış yapacak. İşte oyunun yeni sürümünün çıkış tarihi.

Geçtiğimiz haftalarda yeni bir Witcher oyununun geliştirilmekte olduğunu aktaran CD PROJEKT RED, The Witcher 3 olarak bildiğimiz efsane oyunun 7. yılında büyük bir duyuru yaptı. Şirketin resmi hesabında paylaştığı gönderiye göre The Witcher 3 Next Gen isimli yenilenen versiyonu ile yeniden piyasaya sürülecek. Peki bu oyun ne zaman gelecek? Gelin detaylara göz atalım.

The Witcher 3’ün Yeni Sürümü Sene Sonu Geliyor!

CD PROJEKT RED’in The Witcher’e bağlı olan Twitter hesabında Witcher 3’ün 7. yılını kutlarken önemli bir bilgi verdi. Şirketin aktardıklarına göre The Witcher 3, yılımızın son çeyreğinde yenilenmiş sürümü ile tekrardan piyasaya sürülecek. Bu yenilemenin grafik açısından büyük geliştirmeler getireceğinden bahsediliyor.

Oyun 2014 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, grafik açısından günümüzün oyunları ile rekabet edebiliyor. Ancak bu sene sonunda piyasaya sürülecek olan The Witcher 3’ün yenilenmiş versiyonu, oyunun görsel kalitesini günümüz ve ötesi standartlara çıkaracak. Beklentiler oldukça yükselmişken oyuncular da bu yeni sürüm için oldukça heyecanlandı.

Oyunun mevcut PC, PS4 ve Xbox One sürümlerinin sahipleri, sene sonunda tanıtılacak olan bu Witcher 3 yenilemesine ücretsiz olarak sahip olabilecek. PS5 ve Xbox Series X için de aynı güncelleme aktarılacak. Ekim ve aralık ayları arasında bu yeni sürüme sahip olabileceğimizi söyleyebiliriz. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

PlayStation Plus Oyunları Açıklandı! Liste Çok Kabarık!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.