Akıllı Telefon Mayıs 20, 2022 14:22

Galaxy Z Flip 4 Beklenenden Daha Büyük Bir Pile Sahip Olacak

Galaxy Z Flip 4 Beklenenden Daha Büyük Bir Pile Sahip Olacak

Galaxy Z Flip 4 cephesinden güzel haberler geliyor. Yeni bir rapora göre telefonda beklenenden daha büyük bir pil yer alacak.

Samsung’un Galaxy Z serisi katlanabilir telefonları bu yıl daha erken duyurması bekleniyor. Son dönemde pek çok habere konu olan telefonlardan Galaxy Z Flip 4 daha önce iddia edilenden çok daha büyük bir pile sahip olabilir. Yeni bir rapora göre Samsung, Galaxy Z Flip4 için iki set pil test ediyor. Harika olan gelişme şu ki, her iki pil seti de Galaxy Z Flip 3’ün pil kapasitesinden daha büyük.

Galaxy Z Flip 4, 3.700 mAh pile sahip olacak

Galaxy Z Flip4, Samsun’un önceki katlanabilir telefonlarında olduğu gibi tek pil gbi çalışan iki pilli bir sistemden güç alacak. Daha önceki raporlarda bu pillerin kapasitelerinin 3.300 mAh olacağı aktarıldı. Bu, Galaxu Z Flip 3’e göre 100 mAh’lık bir artış anlamına geliyordu.

Henüz yayınlanan 3C sertifikalarına göre Galxy Z Flip 4’te 2.555 mAh ve 1.040 mAh büyüklüğünde iki pil yer alacak. toplamda 3.595 mAh olan bu pilin çıkış kapasitesi ise 3700  mAh olacak. hem zaten Galaxy Z Flip 4’teki pilin 3700 mAh olacağı güvenilir sızıntı kaynağı Ice Universe tarafından da onaylandı.

Galaxy  Z Flip 4’teki bir diğer sevindirici gelişme ise şarj günün geliştirmesi olacak. Galaxy Z Flip 3’te yalnızca 15 watt olan şarj hızı yeni modelde 25 watt’a yükseltilecek. Telefon ayrıca Snapdragon 8 Gen 1+ işlemcisinden güç alacak.

Dört Yaşındaki Galaxy Note 9 En Son Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.