Akıllı Bileklik Mayıs 19, 2022 12:54

Xiaomi Mi Band 7 Fiyatı Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi Band 7 Fiyatı Ortaya Çıktı!

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 7 fiyatı ile şaşırtacak. Çinli firma yine sudan ucuza bileklik satarak pazarı domine edecek.

Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi’den çok yakında akıllı bileklik gelecek. Xiaomi Mi Band 7 fiyatı ile daha tanıtılmadan ortaya çıktı. Bildiğiniz gibi firma uygun fiyatlı bileklik üretmesi ile pazarı domine etmeyi başarmıştı. Yeni model ile de bu durum devam edecek gibi görünüyor. Ortaya çıkan bilgilere göre akıllı bilekliğin fiyatı 40 dolar olacak.

Bu 40 dolarlık fiyat NFC’li sürüm için geçerli. NFC olmayan modelin 7 ila 10 dolar daha uygun olması bekleniyor. Türkiye pazarına kurlardan dolayı 600 TL bandında gelecek olan bu modelin özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

Aktarılan bilgilere göre e Mi Band 7’de 490 x 192 piksel çözünürlüğe sahip 1.56 inç AMOLED ekran yer alacak. Bu modelde yine kalp atış hızı ve SpO2 sensörü bulunacak. Selefine göre 250 mAh kapasiteye yükseltilmiş bir pil ile gelecek olan bu modelde GPS de yer alacak.

Xiaomi Mi Band 7 Fiyatı

Xiaomi Mi Band 7 Fiyatı

İşletim sistemi olarak Zepp OS kullanacak olan bu model Çin’de resmi olarak onaylandı. Yaz aylarında tanıtılıp satışa sunulacak olan bu modelin ülkemize yıl sonuna doğru geleceğini düşünüyoruz. Fiyat açısından bu segmentteki akıllı bilekliklere göre daha fazla seçenek sunması dikkat çekecek.

iOS ve Android telefonlar ile uyumlu olacak bu bileklikte Bluetooth 5.0 mu yoksa 5.2 mi teknolojisinin kullanılacağı bilinmiyor. Bakalım Xiaomi’nin yeni canavarı beklentilerinizi karşılayabilecek mi?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.