Akıllı Saat Mayıs 18, 2022 16:22

Huawei Watch GT 3 Pro Fiyatı Açıklandı, Türkiye’ye Geliyor

Huawei Watch GT 3 Pro Fiyatı Açıklandı, Türkiye’ye Geliyor

Huawei Watch GT 3 Pro serisinin Avrupa fiyatı açıklandı. Huawei’den yapılan açıklamaya göre saatler çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Huawei, nisan ayı sonunda ilk olarak Çin’de görücüye çıkardığı yeni nesil Huawei Watch GT 3 Pro serisi saatlerin küresel duyurusunu gerçekleştirdi. Öte yandan Huawei Türkiye yaptığı açıklama ile saatlerin çok yakında Türkiye’de raflarda olacağını duyurdu.

Huawei Watch GT 3 Pro Türkiye Yolcusu

Huawei Türkiye akıllı saat serisinin çok yakında Türkiye pazarına giriş yapacağını alt bölümdeki paylaşımlarla birlikte onayladı. Öte yandan GT3 Pro Titanium Edition ve GT3 Pro Ceramic Edition şeklinde isimlendirilen saatlerin Avrupa fiyatları 369 € ve 449 € olacak açıklandı. Huawei Türkiye ayrıca 24 Mays-19 Haziran tarihleri arasında lansmana özel fırsatların olacağı bilgisini de verdi.

Huawei Watch GT 3 Pro, 43 ve 46 mm dairesel kadran boyutlarında geliyor. İlk model 1.32 inç ekrana sahipken, ikincisi 1.43 inç ekranla geliyor. Her iki model de AMOLED panel, seramik gövde ve safir cam yer alıyor. Akıllı saatlerin sağ tarafında fiziksel bir düğme bulunuyor. Kasalar 50 metreye kadar suya dayanıklı.

Watch GT 3 Pro’da kalp atış hızı sensörü, SpO2 sensörü, vücut ısısı, uyku izleyicisi, stres monitörü gibi çok sayıda sensör yer alıyor. Akıllı saat ayrıca kullanıcının kalp ritmini ve elektriksel aktivitesini kontrol etmek için EKG ölçümü de yapabiliyor. Saat, 18 profesyonel aktivite dahil olmak üzere 100 spor modu sunuyor. Ayrıca çift bantlı GPS ile donatılmıştır.

Huawei Watch GT3 Pro, HarmonyOS işletim sistemiyle çalışıyor. Bluetooth üzerinden sesli aramalar gerçekleştiren saatin 46 mm versiyonu standart kullanımda 14 gün, 43 mm versiyonu ise aynı kullanım senaryosunda 7 gün pil kullanım sunabiliyor. Saat ayrıca kablosuz şarj özelliğine de sahip.

Huawei Band 7 Uygun Fiyattan Satışa Sunulacak!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.