Akıllı Saat Mayıs 18, 2022 20:26

Huawei Band 7’nin Küresel Duyurusu Yapıldı, Türkiye’de Satışa Sunulacak

Huawei Band 7’nin Küresel Duyurusu Yapıldı, Türkiye’de Satışa Sunulacak

Huawei Band 7 küresel çapta görücüye çıktı. Huawei’in popüler bileklik serisinde en son model bakalım neler sunuyor. Fiyatı en kadar?

Huawei Band 7 beklendiği gibi küresel çapta tanıtıldı. Huawei’in yeni nesil bütçe dostu bilekliğinin fiyatı 59 € olarak açıklandı. 16 Haziran itibariyle raflarda olacak bileklik çok geçmeden Türkiye’de de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yeşil, kırmızı, siyah ve pembe altın renklerde listelenecek bilekliğin Türkiye fiyatı 1.000 TL’nin üzerinde olacaktır. Huawei Band 6 halihazırda şirketin resmi sitesinde 899 TL’den satılmakta.

Huawei Band 7’de 1.47 inç büyüklüğünde 368 x 194 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran yer alıyor. bileklikte ekran sürekli açık özelliği de mevcut. Abilekliği açıp kapatmak ve komut girişine yardımcı olmak için sağ kenarda bir fiziksel botun göze çarpıyor. Akıllı bileklikte ivmeölçer, jiroskop sensörü ve kalp atış hızı sensörü gibi çok sayıda sensör mevut. Bileklikte ayrıca uyku sırasında kan-oksijen seviyelerini izleyerek kullanıcıların uyku apnesi belirtilerini tespit etmelerine yardımcı olabilecek bir SpO2 sensörü yer alıyor. Kadınlar için adet döngüsü takibi de yine bu bileklikle yapılabiliyor.

Huawei Band 7’te toplam 96 spor moduna destek bulunmakta. Egzersiz takiplerinin yanında spor aktiviteleri sırasında yakılan kalori miktarı da görülebiliyor. 50 metreye kadar su direnci sağlayan bilekliğin pili standart kullanımda 14 gün dayanabiliyor.

 

Huawei Band 7 teknik özellikleri

  • 1,47 inç 194×368 piksel çözünürlüğünde 2.5D AMOLED dokunmatik ekran, 283PPI
  • Android 6.0 / iOS 9.0 ve sonraki sürümlere bağlanan Bluetooth 5.0 bağlantısı, NFC (yalnızca NFC sürümü)
  • 5ATM 50 metreye kadar suya dayanıklılık
  • İvmeölçer sensörü, Jiroskop sensörü, Optik kalp atış hızı sensörü
  • HUAWEI TruSeen 4.0 kalp atış hızı izleme, HUAWEI TruSleep 2.0 uyku takibi, HUAWEI TruRelax stres takibi, Adet döngüsü takibi
  • Kapalı ve açık havada koşu, bisiklete binme ve ip atlama gibi 11 profesyonel egzersiz modu, fitness, top oyunları ve dans türleri dahil 85 daha özelleştirilmiş mod, toplamda 96 egzersiz modu
  • Müzik kontrolü, uzaktan kamera kontrolü, hızlı mesaj yanıtı, gelen arama uyarıları
  • Boyutlar: 44,35 × 26 × 9,99 mm;Ağırlık: 16g
  • 180 mAh pil, standart kullanımda 14 güne kadar pil ömrü sunar, 5 dakikalık şarj iki günlük pil ömrü sunar
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.