macOS Monterey 12.4 Nihayet Yayınlandı!

Apple, büyük yazılım desteği ile ürünlerini güncel tutmaya her zaman devam ediyor. Bu defa yeni güncelleme Mac sahiplerini ilgilendiren macOS Monterey 12.4 sürümü oldu. Şirketin yeni yayınladığı bu güncelleme bir dizi yeniliği içeriyor. Gelin macOS Monterey işletim sisteminin dördüncü büyük güncellemesi olan 12.4’ün getirdiklerini inceleyelim.

macOS Monterey 12.4 Güncellemesinin Detayları

Monterey 12.4 ile Apple Podcasts için Mac bilgisayarlarınızda depolanan, bölümü sayısını sınırlayan ve eskileri otomatik şekilde silen yeni bir özellik getirdi. Ayrıca bu güncelleme ile ayrı olarak Apple Studio Display için ilk beta yayınlandı. Bu güncellemede ses için gelişmiş gürültü azaltma mevcut. Kontrast ve çerçeveleme ayarları dahil olmak üzere kamere ayarlarını iyileştiren yenilemeler de mevcut.

Bunlara ek olarak Monterey 12.4 ile birkaç sistem optimizasyonu ve bazı belirtilmeyen hataların giderildiği de yazılımcılar tarafından belirtildi. Güncelleme kayıtlarına baktığımızda çok fazla yeniliğin gelmediğini anlıyoruz. Ancak Apple’ın ürünlerine güncellemeler getirerek sahip çıkması Apple kullanıcılarını oldukça sevindiriyor.

macOS Monterey 12.4

Monterey 12.4 sürümünün yaklaşık 2.29GB boyutunda olduğu da gözüküyor. Bu güncellemeyi indirmek için telefonunuzun ayarlar kısmındaki Sistem güncellemeleri kısmından kontrol etmelisiniz. Yeni özelliklerin ilerideki sürümlerle ekleneceğini düşünüyoruz.

Buna ek olarak iOS 15.5 güncellemesi de iPhone telefonlar için yayınlandı. Monterey 15.4 ile gelen Podcast özelliği ve bir dizi hata düzeltmeleri bu güncellemeye dahil edildi. Yeni gelişmeler için sıkı takipte kalın.

Apple USB-C Bağlantı Noktasına Bakın Ne Zaman Geçecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu