Xiaomi Band 7, Kulaklık ve Bir Akıllı Saat Xiaomi Cephesinde Hazırlanıyor

Xiaomi Band 7 iyice yaklaştı. Yeni gelişmeler Xiaomi’nin bileklikle birlikte TWS kulaklık ve bir akıllı saat üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Xiaomi Band 7, kablosuz kulaklık ve uzun pil ömrüne sahip bir saatin yakında piyasaya çıkması bekleniyor. Popüler sızıntı kaynaklarından Digital Chat Station’a göre, her üç cihaz da sertifika onayından geçti. Gelen bilgilere göre fitness takipçisi Huami, TWS kulaklık ve uzun ömürlü saat ise Xiaomi tarafından üretilecek. Hatta akıllı bilek yakın zamanda birçok sertifika belgesine konu oldu ve seri üretime geçtiği belirtildi.

Xiaomi Band 7 Özellikleri

Sızıntılara göre, Xiaomi Band 7’nin standart ve NFC modellerinde satışa sunulacak. Bileklik 1.56 inç büyüklüğünde 490 x 192 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran kullanılacak. Ekran sürekli açık özelliğinin de yer almasını beklediğimiz ürün 250 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacak.

Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Band 7’deki en önemli yükseltmenin yerleşik bir GPS olması bekleniyor. Bu özellik, kullanıcıların bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan koşma, yürüme gibi açık hava etkinliklerini kaydetmelerine olanak tanıyacak.

Giyilebilir cihazın ayrıca kandaki oksijen seviyesini ölçme, Aerobik ve Zumba gibi egzersiz modlarıyla birlikte geleceği konuşuluyor. Xiaomi Mi Band 7’nin, önceden tanımlanmış alarmdan 30 dakika önce kullanıcıyı hafif uykudan otomatik olarak uyandıracak bir Akıllı Alarm özelliğine de sahip olacağı belirtiliyor.

Xiaomi’nin önümüzdeki süreçte duyuracağı TWS kulaklık hakkında ne yazık ki şu an için herhangi bir veri bulunmuyor. Akıllı saatin ise pil kullanım süresiyle öne çıkması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu