OPPO Mayıs 13, 2022 15:57

OPPO Tablet Konusunda Bütçe Dostu Olacak

OPPO Tablet Konusunda Bütçe Dostu Olacak

OPPO’dan telefon görmeye alışmıştık. Ancak OPPO tablet işinde de kendini göstermek istiyor. Yeni model tam fiyat/performans canavarı olacak.

Çinli teknoloji devi OPPO, telefon işinde kendini kanıtlamayı başarmıştı. Ürettiği telefonlar ile telefon alanında devrim yaratan firma, uygun fiyata rakiplerine göre çok daha uyguna telefon satarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bugün ise OPPO tablet konusunda da rakiplerine diş göstermeye başladı.

Digital Chat Station takma adıyla tanınan Çinli bir içeriden, gelecek vaat eden düşük maliyetli bir OPPO imzalı tabletin özelliklerini yayınladı. Bilgi verene göre cihazın fiyatı yaklaşık 150 dolar olacak.

Böyle bir maliyet için cihaz iyi donanımlı olacak. Tablette 2K çözünürlüğe sahip 10.36 inç büyüklüğünde IPS ekranın yer alacağı söyleniyor. İşlemci tarafında ise OPPO’nun tercihi Qualcomm Snapdragon 680’den yana olacak. Diğer özellikler arasında ise 18 W hızlı şarj destekli 7100 mAh pil, dört hoparlörler ve Dolby Atmos desteği yer alacak.

Android tablet işinde rakiplerine göz dağı vermek isteyen OPPO, bu modelini ilk olarak anavatanı Çin’de satışa sunacak. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen bu tablet muhtemelen Android 12 işletim sistemi ile kutusundan çıkacak.

OPPO Tablet

OPPO Tablet

Bilmeyenleriniz için Digital Chat Station güvenilir bir muhbirdir. Redmi K30, K40, Xiaomi Mi 10 ve Mi 11’in özelliklerini ve çıkış tarihlerini doğru bir şekilde açıklayan ilk kişi olmuştu. Bu yüzden DSC’nin bu iddialarının doğru çıkma olasılığı çok yüksek görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.