Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 12, 2022 15:47

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro Tanıtılmasaydı Daha İyiydi

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro Tanıtılmasaydı Daha İyiydi

Akıllı telefon pazarında rekabet kıyasıya sürerken Google bugün Geliştiriciler Konferansı ile bu rekabeti bir üst seviyeye taşımayı başardı. Android 13 ile birlikte güncellenemeyen telefon pazarı büyümeye devam ederken “bakın bunlar güncelleme alacak” dediği yeni nesil Pixel telefonlar da ortaya çıktı. Merakla beklenen Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modelleri beklenen etkiyi yaratabildi mi? İşte bununla ilgili bir video hazırladık.

Google yeni nesil telefonları ile birlikte Google Watch ve sürpriz bir şekilde Google Tab modelini de ortaya çıkardı. Hem saat hem de tablet tarafında bize ne sunulacak tam bir muamma fakat telefonlar ile ilgili bazı detaylar bizlerle paylaşıldı. Google Pixel 7 serisinde arkada aynen Google Pixel 6 serisinde olduğu gibi ikili bir kamera dizilimi verilirken Google Pixel 7 Pro modelinde de Pixel 6 Pro modelinde olduğu gibi üçlü bir kamera dizilimine yer veriliyor. Bu kameralar ile ilgili henüz net ve resmi bir bilgi paylaşılmadı ama Google Pixel 7 serisinde ana kameranın yanında geniş açı, Google Pixel 7 Pro modelinde ise bunlara ilaveten bir de telefoto lens konulacağını düşünüyoruz. Bu lensin de 77mm odak uzaklığına sahip olacağı da yine beklentiler arasında.

Google Watch konusunda ise en merak ettiğimiz şey ise saatin pil performansı. Google pil tarafında sorunlu üreticilerden biridir. Umarız saatin pili 1 günden fazla gider. Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve hazırladığımız ön değerlendirme videosunu gelin birlikte izleyelim. Yorumlarınızı da video altına ve foruma bekliyoruz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.