Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 11, 2022 16:19

Xiaomi 12 Pro Türkiye Fiyat Değerlendirme – Sizce Nasıl?

Xiaomi 12 Pro Türkiye Fiyat Değerlendirme – Sizce Nasıl?

Bugün yapılan lansman sonrasında Xiaomi 12 Pro Türkiye Fiyat belli oldu. Peki açıklanan fiyatı nasıl bulduk? Gelin değerlendirelim…

Bugün yapılan bir lansman ile Xiaomi ülkemiz pazarına amiral gemisi modellerini getirdi. Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro modelleri ülkemiz pazarına resmi olarak giriş yaparken fiyatlar ise gündeme oturdu. Bizde bugün Xiaomi 12 Pro Türkiye Fiyat değerlendirme videosu ile fiyatların bize ne sunduğuna yakında bakıyoruz. Açıkçası amacımız 24.999 TL‘lik fiyatı eleştirmek değil. Zira videoda da göreceğiniz üzere bu fiyatları artık “normal” olarak kabul etmek zorunda kaldığımız bir dönemden geçiyoruz.

Orta segment telefonların 14 bin TL, geçtiğimiz yılın yonga setini kullanan amiral gemisi telefonların 19 bin TL seviyelerinde olduğu bir ortamda yeni nesil amiral gemisi telefonların bu fiyatlardan satılmasını da normal olarak karşılamak durumunda kalıyoruz. Xiaomi 12 Pro modelinin tam karşısında ise iPhone 13 Pro var ve işte kullanıcılarında kendilerine sorduğu soru bu noktada başlıyor.

“24.999 TL’ye iPhone 13 Pro mu? Yoksa Xiaomi 12 Pro mu almalıyım?”

Bu videoda bu soruya cevap bulabilir misiniz? Yoksa daha fazla mı soru işaretlerine sahip olacaksınız bilemiyoruz ama yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz. Android ekosisteminin 24.999 TL seviyelerine dayandığı bir ortamda yeni nesil iPhone 14 serisinin ise 30 bin TL – 35 bin TL seviyelerinde olacağı ise su götürmez bir gerçek gibi görünüyor. Şimdi gelin birlikte videomuzu izleyelim ve Xiaomi 12 Pro’nun Türkiye Fiyatını değerlendirelim. Yorumlarınız ve beğeniniz ile bize destek olun…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.