Nothing Mayıs 10, 2022 11:53

Nothing Launcher Tüm Android Telefonlara Geldi!

Nothing'in ilk telefonunda kullanacağı Nothing Launcher bugün tüm Android telefonlar için yayınlandı. Peki, bu Launcher bize ne sunuyor?
Nothing Launcher Tüm Android Telefonlara Geldi!

Son günler ismini sıkça duymaya başladığımız Nothing, Android için Launcher’ını Galaxy S21, S22, Google Pixel 5 ve 6 telefonları için geçtiğimiz ay yayınlamıştı. O zamanlar, şirket yakında OnePlus cihazları ve diğer cihazlar için destek getireceğini söyledi. Bugün, şirket Nothing Launcher uygulamasını güncelledi. Şimdi bu Launcher Android 11 ve üstü olan tüm cihazlarda kullanılabiliyor.

Launcher, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Güncelleme ayrıca, duvar kağıtlarını ve zil seslerini doğrudan başlatma ayarlarından indirmek için bir bağlantı da dahil olmak üzere birkaç yeni özellik getiriyor. Güncelleme ile gelen yeniliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Başlatıcı uygulaması simgesi artık ana ekranda kullanılabilir.
  • Başlatıcı’yı ilk kez açtığınızda yeni ‘Nasıl Kurulur’ sayfası.
  • Açılır kutuyla kolayca Hiçbir şey duvar kağıdına geçin.
  • Kolay erişim için, bonus duvar kağıtlarını ve zil seslerini indirmek için Dropbox bağlantısı artık Başlatıcı ayarlarında oturuyor.

Oldukça sade ve akıcı bir deneyim sunan bu Launcher’ın Nothing’in ilk telefonunda yer alacağını belirtelim. Minimalist felsefeyi benimseyen firma yeni Apple olma yolunda güzel adımlar atıyor. Umarız bu girişim uzun ömürlü olur ve firmadan farklı ürün ve uygulamalar görmeye uzun süre devam ederiz.

Android 11 ve üzeri bir işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız Play Store’dan bu Launcher’ı buradan indirip denemenizi tavsiye ediyoruz.

Nothing Launcher

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.