Motorola Mayıs 10, 2022 17:31

Motorola RAZR 3 En Hızlı Katlanabilir Olacak

Motorola'nın yeni katlanabilir telefonu Motorola RAZR 3 hakkında bilgiler gelmeye başladı. Snapdragon 8 Gen 1 Plus ile RAZR 3 coşacak.
Motorola RAZR 3 En Hızlı Katlanabilir Olacak

Motorola, katlanabilir cihazlar segmentindeki girişimine geçmişe bir geri dönüş ile başladı. Şirket, RAZR serisini geri getirdi ve dünyanın ilk kapaklı akıllı telefonunu getirdi.  Ancak cihaz modern bir telefona benzemiyordu ve pil ömrü de cansızdı. Eksikliklerden bir diğeri, ilk modeldeki Snapdragon 7xx işlemciydi ve bu da onu süper pahalı bir orta sınıf katlanabilir akıllı telefon haline getirdi. Buna rağmen, şirket Moto RAZR 2 ile seriye devam etti. Şimdi ise Motorola RAZR 3 ile rakiplerinin bile önüne geçmeye çalışacaklar.

Sızıntıları ile ünlü Evan Blass; yeni katlanabilir telefonun lansman zaman çizelgesini açıkladı. Sızıntıya göre RAZR 3 yakında pazara ulaşacak. Blass’a göre, telefon Temmuz ayının sonlarında veya Ağustos ayının başlarında Çin pazarına ulaşacak. Cihaz aynı zamanda küresel pazarlara da ulaşacak. Ancak Batı için lansman zaman çizelgesi açıklanmadı. İlginç bir şekilde, Motorola katlanabilir iki farklı renkte piyasaya sürecek. Bunlar Kuvars Siyahı ve Sakin Mavi olacak.

RAZR 3, arkasında çift kamera kurulumu ile gelecek. Kamera sensörlerinin yanında bir LED flaş modülü bulunacak. Evan Blass’a göre, katlanabilir RAZR, f/1.8 diyafram açıklığına sahip 50 MP ana kameraya sahip olacak. Ayrıca ultra geniş açılı çekimler için muhtemelen 13 MP ikincil bir atıcı lens kullanılacak. Selfie tarafında ise bizi 32 MP’lik bir kamera karşılayacak.

Motorola RAZR 3

Telefonda Full HD + çözünürlükte ve yüksek bir yenileme hızı bekleniyor. Motorola amiral gemileri için baskın bir oran olduğu için 144 Hz ile herkesi etkileyebilir. Şirketin iki model üzerinde çalıştığı söyleniyor. Snapdragon 8 Gen 1 Plus yonga seti ve 12 GB RAM ile gücüne güç katacak olan bu telefonun fiyatı büyük önem taşıyor. 1500 dolar bandında tutulabilirse bu telefon katlanabilirlerin kralı olabilir.

Motorola Edge 30 için Kritik Gelişmeler!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.