Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 10, 2022 13:45

Huawei Devlet ve Kurumsal Alana Giriş Yapıyor

Huawei, kurumsal pazara girerek devlet, kurumsal ve bireysel tüketicilere hizmet verececeğini açıkladı. Çinli dev kendini aştı.
Huawei Devlet ve Kurumsal Alana Giriş Yapıyor

Çinli teknoloji üreticisi Huawei farklı alanlara giriş yapmaya tam gaz devam ediyor. Amerika’nın ambargolarının yıldıramadığı Huawei’den şimdi de kurumsal alanda hizmet vereceği açıklaması geldi.  Firmanın CEO’su Richard Yu, Huawei’nin dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, monitörler, tabletler, aksesuarlar ve giyilebilir cihazlar dahil olmak üzere çok çeşitli akıllı cihazlarla çalışan çok yönlü ofis ürünlerine de odaklanacaklarını açıkladı. Peki, Huawei’nin yeni ürün skalası kurumsal alanda çalışanlara neler sunacak?

Huawei kurumsal alana giriş yapıyor

Akıllı işyerleri ve ekipmanlar, çok yönlülük ve kullanıcı deneyimi pahasına etkileyici özelliklere ve kontrol maliyetlerine sahip olma eğiliminde olan geleneksel ofis ürünlerinin yerini almaya başladı. Huawei, tüketici alanındaki başarısını yeni paradigma çözümleri için bir sıçrama tahtası olarak kullanarak ofis ve iş ürünlerine akıllı ve yenilikçi yetenekler kazandırıyor.

Dizüstü bilgisayarlar için MateBook B serisi, masaüstü bilgisayarlar için MateStation B serisi, monitörler için Display B serisi, tabletler için MatePad C serisi, yazıcılar için B serisi ve giyilebilir cihazlar için B serisi dahil olmak üzere eksiksiz bir iş ürünleri, çözümleri ve hizmet platformları setini içerecek.

Huawei

Çinli teknoloji devi ayrıca, devlet ve kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilere ürün test standartları, veri güvenliği çözümleri ve tam yaşam döngüsü hizmetleri açısından güçlü destek sağlıyor.

Huawei’nin ürünleri, bir dizi kalite testinden geçiyor. Örneğin iş masaüstü bilgisayarları patlayıcı ortam, mekanik titreşim, düşük hava basıncı, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, mekanik darbe, küf, güneş radyasyonu, sıcaklık etkisi, titreşim, kum tozu, nem ve asit atmosferi testlerinden geçiyor. Yalnızca seçkin malzemeler kullanılarak ürünler güvenliğe önem verilerek tasarlanıyor.

Qualcomm Wi-Fi 7 Teknolojisini Tanıttı!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.