Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 10, 2022 9:23

Huawei Band 7 Raflardaki Yerini Aldı, İşte Fiyatı

İnce gövde, minimum çerçeveli geniş AMOLED ekran, kalp atış hızı ve SpO2 sensörleri ile Huawei Band 7 satışa sunuldu. İşte akıllı bilekliğin fiyatı...
Huawei Band 7 Raflardaki Yerini Aldı, İşte Fiyatı

Huawei’in geçtiğimiz günlerde resmi duyurusunu gerçekleştirdiği yeni nesil bilekliği ülkesi Çin’de satışa sunuldu. Huawei Band 7 standart ve NFC modelleriyle raflardaki yerini alıyor. Huawei bu nesilde kompaktlığa odaklanırken, ekran çerçeveleri bir kez daha azaltıldı. Kasa kalınlığı 9,99 mm’ye düşürüldü ve bilekliği ağırlığı sadece 16 gram.

Huawei Band 7 Özellikleri

1.47 inç büyüklüğünde 194 x 368 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip olan Band 7’te ekran sürekli açık özelliği de mevcut. Akıllı bilekliği açıp kapatmak ve komut girişine yardımcı olmak için sağ kenarda bir düğme bulunuyor. Band 7 ivmeölçer, jiroskop sensörü ve kalp atış hızı sensörü gibi birden fazla sensöre sahip. Bileklikte ayrıca uyku sırasında kan-oksijen seviyelerini izleyerek kullanıcıların uyku apnesi belirtilerini tespit etmelerine yardımcı olabilecek bir SpO2 sensörüne sahip. Kadınlar için adet döngüsü takibi de yine bu bileklikle yapılabiliyor.

Huawei Band 7

Giyilebilir akıllı ürün yüzme dahil 96 spor moduna sahiptir ve kullanıcının egzersizleri ve spor aktiviteleri sırasında yaktığı kalori miktarını takip edebiliyor.

Huawei Band 7, 5ATM korumasıyla birlikte gelir; bu, kullanıcının Band 7 açıkken su altında yaklaşık 50 metre dalışa dayanabileceği anlamına geliyor. Huawei, tam şarjla pilin 14 güne kadar dayanacağını iddia ediyor. Fakat orta düzeyde bir kullanım ve ekran sürekli açık işlevinin aktif edilmesiyle bu süre daha kısa olacaktır. Bunun dışında akıllı bileklikte 7000’den fazla saat yüzü var. Bilekliğin NFC özellikli bir versiyonu da mevcut.

Huawei Band 7’nin standart versiyonu 269 yuan (40 $), NFC versiyonu ise Çin’de 309 yuan (46 $) fiyat etiketi taşıyor. Ürün çok yakında ülkemizde de satışa sunulacak.

Huawei Band 6 Türkiye’de Önemli Bir Güncelleme Alıyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.