Akıllı Telefon Mayıs 10, 2022 12:55

Galaxy Z Fold 4 Ekranı Kareye Benzeyecek!

Galaxy Z Fold 4 ekranı nasıl olacak merak ediyor musunuz? Galaxy Z Fold 3 kıyaslama kareye yakın bir ekranı işerat ediyor. İşte son gelişmeler...
Galaxy Z Fold 4 Ekranı Kareye Benzeyecek!

Samsung’un yılın ikinci yarısında duyuracağı katlanabilir telefonlara dair sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak güvenilir bir kaynak Galaxy Z Fold 4 modelinin ekranı hakkında bazı bilgiler aktardı. Ice Universe adlı kaynak,  Galaxy Z Fold 4’ün hem ön hem de iç ekranının Galaxy Z Fold 3 ile kıyaslamasının yapıldığı görüntüleri paylaşıldı.

Galaxy Z Fold 4 Ekranı Kareye Yakın Olacak

Galaxy Z Fold 4, Fold 3’teki mevcut 5:4’e oranın aksine 6:5 en boy oranına sahip bir iç ekrana sahip olacak. Dış ekran ise Galaxy Z Fold 3’te 23:9 oranken, bu Galaxy Z Fold 4’te 24,5:9 olacak. Basitçe ifade etmek gerekirse Galaxy Z Fold 4, öncül modeline göre biraz daha kareye yakın bir ekranla çıkış yapacak. Tabii bu detay dikkatli bakıldığında anlaşılacaktır.

Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 3 yaz döneminde Snapdragon 8 Gen 1+ işlemcisiyle çıkış yapacaklar. Geçtiğimiz gün sertifika sürecinden geçen telefonların 25 watt hızlı şarj desteğiyle gelecekleri onaylandı. Galaxy Z Fold 4, Z Fold 3 ile aynı şarj gücüne sahip olacak. Galaxy Z Flip 4’te ise Z Flip 3’te 15 watt olan şarj hızı neyse ki 15 watt’a çıkarılıyor. Telefonların ikisi de kutuda şarj cihazı olmadan satışa sunulacak.

Öte yandan telefonların renk seçenekleri de belirleniş durumda. Galaxy Z Flip 4 altın, gri, açık mavi ve açık mor olmak üzere dört renkte çıkış yapacak. Söz konusu Galaxy Z Fold 4 olduğunda ise renkler bej, siyah ve gri olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 4, S22 Ultra’nın Kamerasına Göz Kırpıyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.