Akıllı Telefon Mayıs 9, 2022 8:55

Xiaomi 12 Pro Max Dev Bir Ekrana Sahip Olacak

Xiaomi'nin yılın ikinci yarısında duyuracağı amiral gemisi telefonlardan biri de Xiaomi 12 Pro Max olabilir. Peki bu telefon neler sunacak?
Xiaomi 12 Pro Max Dev Bir Ekrana Sahip Olacak

Xiaomi, akıllı telefon yelpazesini zenginleştirmeye devam ediyor. Bir sızıntıya göre Çinli şirket, daha büyük dokunmatik ekrana sahip Xiaomi 12 Pro Max adlı bir model hazırlıyor. 2021’in sonunda Xiaomi 12 serisini piyasaya sürüldü. Xiaomi oldukça popüler olan bu seri altında yeni modeller duyurmaya devam edecek. Xiaomi 12 Ultra aylardır zaten gündemden düşmüyor. Peki 12 Pro Max modeli nereden çıktı?

Sızıntılara göre Xiaomi yılın ikinci yarısında çok sayıda amiral gemisi telefon duyuracak. Xiaomi 12 Ultra bunlar arasında en çok merak edilen model olurken, telefonla birlikte ilk kez Xiaomi-Leica iş birliğini görebiliriz.

Xiaomi 12 Pro türkiye

Herkes Xiaomi 12 Ultra modeline odaklanmışken, güvenilir bir kaynak olan Digital Chat Station adlı hesaptan gizemli bir telefon açıklaması geldi. Kaynağın Weibo’da paylaştığı bilgilere göre markanın piyasaya sürmek istediği telefonlardan biri de Xiaomi 12 Pro Max.

Xiaomi 12 Pro Max’in kaç inçlik bir ekrana sahip olacağı şu an için bilinmiyor. 6.7 inç büyüklüğünde 2K ekrana sahip Xiaomi 12 Pro’dan daha büyük olacağı kesin. 2022’nin ikinci yarısında tanıtılması beklenen telefonda muhtemelen Snapdragon 8 Gen 1+ işlemcisini göreceğiz. Ultra’dan farklı olarak daha büyük ekran ve haliyle daha büyük bir pi görmemiz şaşırtıcı olmayacaktır. Xiaomi 12 Pro’daki 4.600 mAh’lık pile karşı Max modelde en az 5.000 mAh büyüklüğünde bir pil yer alacaktır. Merak edilen telefonun küresel çapta satışa sunulup sunulmayacağı.

Xiaomi 12 Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor! Asın Bayrakları

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.