Oyun Haberleri Mayıs 9, 2022 15:54

GTA 6 Fragmanı ile Yakında Gelebilir!

Oyun dünyasının merakla beklediği GTA 6 hakkında bilgiler gelmeye başladı. Oyunun fragmanı ve çıkış tarihi çok yakında açıklanabilir.
GTA 6 Fragmanı ile Yakında Gelebilir!

Uzun zamandır beklenen GTA 6 hakkında birkaç sızıntı ortaya çıktı. Bunlardan biri dahili CRM sistemi Rockstar’dan bir fotoğraf, ikincisi ise yeni oyunların piyasaya sürülmesi için bir yol haritası. Oyuncuları heyecanlandıran bu sızıntılara gelin hep birlikte bir öz atalım.

Sızdırılan yol haritası, GTA 6’nın 2024’ün ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Reddit’te kullanıcılarından birinin paylaştığı bu harita gerçek olacak kadar tutarlı görünüyor. Yine de, GTA 6 üzerindeki çalışmalar uzun süredir devam ettiğinden (oyun analisti Michael Pachter’a göre, üzerinde çalışmalar 2014 – 2015’te başladı) iddiaların doğru olma olasılığı çok yüksek.

Rockstar CRM sisteminden gelen fotoğrafa gelince, oyunun konusuyla ilgili bazı dosyalardan başka bir şey vaat etmiyor. Bu dosyanın GTA 6’nın ilk fragmanı olabileceği ve 13 Mayıs’ta gösterileceği varsayımı var. Michael Patcher’a göre, GTA 6’nın dünyası o kadar büyük olacak ki oyunun geçişi 500 saat sürebilecek. Daha önce, Rockstar Magazine ve Naughty Dog Magazine’in yaratıcısı ve endüstri uzmanı Chris Klippel, GTA 6’nın RAGE 9 motorunu zamanının ilerisinde kullandığını söylemişti.

GTA 6

GTA 6’nın oyunculara sunacağı yenilikler ve deneyim şimdiye kadar hiçbir oyunda görülmemiş bir deneyim olabilir. Yeni nesil konsollara çıkacak olan oyunun PC’yi pas geçip geçmeyeceği henüz bilinmiyor. En kötü ihtimalle, oyun PS5 ve Xbox Series X/S için çıktıktan bir süre sonra PC platformuna gelir. Aynı GTA V’te olduğu gibi.

Rockstar Games muhtemelen 2023’teki E3 etkinliğinde GTA 6’nın fragmanını bizlere gösterecek. Dolu dolu bir fragman olmasını beklediğimiz bu video bakalım bizleri heyecanlandırabilecek mi?

GTA 6 Beklerken GTA+ Geldi! Peki Bu Ne?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.