Honor Mayıs 7, 2022 13:53

Honor Magic OS Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Honor'un PC'ler için geliştirdiği yeni arayüzü Magic OS duyuruldu. Honor da kendi ekosistemini çok yakında kuracak gibi görünüyor.
Honor Magic OS Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Ekosistem oluşturma olayı Apple’dan sonra diğer firmaların da odağı haline geldi. Apple’dan sonra bu işe Samsung el atmaya çalışmış ancak pek başarılı olamamıştı. Huawei de bu alana HarmonyOS ile girmiş ve bu iş böyle yapılır dedirtmişti. Şimdi ise Huawei’den ayrılan Honor da ekosistem işine giriyor. Honor bugün Magic OS arayüzünü resmi olarak tanıttı.

Magic UI arayüzü, şirketin akıllı telefonlarının kullanıcıları tarafından zaten iyi biliniyor. Şimdi ise Honor, Windows çalıştıran bilgisayarlar için benzer bir arayüz duyurdu. Yeni arayüz Çin’de satışa sunulacak olan Honor laptop modellerinde yer almaya başlayacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çinli üretici; “Teknolojik idealizmin PC’nizde parlamasına izin verin ve kendi yeni Magic OS ekosisteminizi oluşturun. Olasılıklar sonsuz, bizi izlemeye devam edin.” ifadelerini kullandı.

Bununla birlikte, henüz arayüzün tam bir prömiyer yapılmadı. Bu yeni arayüzün Honor dizüstü bilgisayar kullanıcılarına hangi yenilikleri ve kolaylıkları sunacağı belli değil. Windows arayüzünün ne kadar değiştirileceği de şimdilik bilinmiyor. Ancak görünüşe göre tüm detaylar yakında ortaya çıkacak.

Magic OS

Honor’ın ekosistem oluşturma çabası Android telefon ve Windows PC sahiplerinin çok hoşuna gidecek. Muhtemelen sunulacak yenilikler ile telefonu direkt olarak Honor’un bilgisayarlarından yönetmek mümkün hale gelecek. Amerika’nın ambargolarından sıyrılan Honor, önümüzdeki dönemlerde bizleri daha fazla şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor.

Sony IMX866 Telefon Kameralarını Coşturacak

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.