Disney+ Türkiye Kaçış Dizisinin İlk Fragmanını Yayınladı

Disney+ Türkiye merakla beklenen Kaçış dizisi için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Dizinin baş rollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nu görüyoruz.

Disney+ Türkiye, nisan ayında ilk fotoğrafları yayınlanan Türk dizisi Kaçış için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Disney Plus’ın ilk Türk yapımı olma özelliği taşıyan seri, sınır ötesinde bir Ezidi köyüne giden gazetecilerin teröristlerin elinden kurtulma macerasını konu alıyor. Yapımın başrollerini Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu paylaşıyor.

Kaçış dizisi savaş fotoğrafçısı Mehmet ve çeşitli ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak adına bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikâyeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Yapım, araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunmayı hedefliyor.

18+ yaş sınırı ile yayınlanacak Kaçış dizisinin ilk tanıtım videosuna göz atalım.

Disney+ Türkiye pazarına mart ayında giriş yaptığını resmi olarak açıkladı. 14 Haziran tarihi itibariyle ülkemizde yayın hayatına başlayacak olan platform, kullanıcılar için bir tanışma paketi hazırlandı. Tanışma paketi adlı kampanyada kullanıcılar 8 aylık ücret ödeyerek içerikle 12 ay boyuncaizleyebilecek.

Disney+, özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere 8 aylık fiyatıyla 279,90 TL’den sunuluyor. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olup, 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney+ keyfini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını ise aylık 34,99 TL ve yıllık 349,90 TL olarak belirledi.

Disney+ Türkiye Fiyatı Açıklandı! Netflix’in İşi Zorlaştı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu